Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
25. maijs, 2015
Drukāt

Pieminēs Alūksnes atbrīvošanas 96. gadadienu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 29. maijā Alūksnē atzīmēs 96. gadadienu kopš Alūksnes atbrīvošanas, portālam LA.lv pavēstīja novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Šim notikumam par godu 29. maijā pulksten 12 pie piemiņas akmens Helēnas un Alsviķu ielu krustojumā notiks atceres pasākums, lai godinātu Alūksnes atbrīvotājus – 2. Igauņu jātnieku pulku, Valmieras kājnieku pulku un somu brīvprātīgo pulku “Ziemeļu dēli”.

Aploka stāsta, ka piemiņas brīdī piedalīsies Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas un Alūksnes novada vidusskolas audzēkņi ar dzejas lasījumiem, bet Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņi priecēs ar muzikāliem priekšnesumiem. Pasākumā piedalīsies arī Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolas pārstāvji.

Pasākuma norises nodrošināšanai būs satiksmes ierobežojumi – Helēnas ielā posmā no Augusta ielas līdz Alsviķu ielai un Alsviķu ielā posmā no Apes ielas līdz Lauku ielai transportlīdzekļu kustība būs slēgta laikā no plkst. 10.30 līdz plkst. 12.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+