Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
15. jūnijs, 2015
Drukāt

Pieminēs ģenerāli Bolšteinu (1)

Foto: lv.wikipedia.orgFoto: lv.wikipedia.org

Piektdien, 19. jūnijā, Brāļu kapos Rīgā plkst. 12 un “Pūces dzirnavās” Kandavas novada, Matkules pagastā plkst.15 notiks Latvijas brīvvalsts Robežsargu brigādes komandiera ģenerāļa Ludviga Bolšteina piemiņai veltīts atceres pasākums, vēsta Valsts robežsardze.

Bolšteins no 1928. gada 24. aprīļa līdz savas dzīves pēdējai dienai bija Robežsargu brigādes komandieris. Viņa vadībā Latvijas brīvvalsts robežsardze tika izveidota par labi organizētu militāru struktūru. 1940. gada 21. jūnijā ģenerālis, nespēdams samierināties ar Latvijas okupāciju, savā darba kabinetā nošāvās…

Pasākumā piedalīsies Valsts robežsardzes amatpersonas, Latvijas brīvvalsts robežsargu tuvinieki un atbalstītāji, Kandavas pašvaldības pārstāvji un citi interesenti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvies'u Strelnieks Atbildēt

    Kartigs Latvietis ar Atbildibu pret pienakuma un tradicionalu Goda (!) sapratni – visu cien,u!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (66)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+