Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
15. oktobris, 2014
Drukāt

Pieminēs traģēdiju

Foto: LETAFoto: LETA

Sagruvušais lielveikals "Maxima", kur dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Biedrība “Zolitūde 21.11.” traģēdijas gadadienā plāno ekumenisku dievkalpojumu Doma baznīcā un pulcēšanos uz klusuma brīdi traģēdijas vietā tieši tajā laikā, kad sāka brukt lielveikala “Maxima” jumts, – plkst. 17.41, informē biedrības pārstāve Regīna Ločmele-Luņova.

Ekumeniskais dievkalpojums plānots 21. novembrī pulksten trijos dienā. “Ļoti gribētu, lai cilvēki šai dienā darītu to pašu, ko pirms gada, – vienkārši iedegtu sveces. Varas pārstāvjiem lūdzam atteikties šajā dienā no politiskām deklarācijām un veltīt šo dienu bojāgājušo piemiņai,” sacīja biedrības pārstāve.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+