Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. oktobris, 2014
Drukāt

Pieminēs traģēdiju

Foto: LETAFoto: LETA

Sagruvušais lielveikals "Maxima", kur dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Biedrība “Zolitūde 21.11.” traģēdijas gadadienā plāno ekumenisku dievkalpojumu Doma baznīcā un pulcēšanos uz klusuma brīdi traģēdijas vietā tieši tajā laikā, kad sāka brukt lielveikala “Maxima” jumts, – plkst. 17.41, informē biedrības pārstāve Regīna Ločmele-Luņova.

Ekumeniskais dievkalpojums plānots 21. novembrī pulksten trijos dienā. “Ļoti gribētu, lai cilvēki šai dienā darītu to pašu, ko pirms gada, – vienkārši iedegtu sveces. Varas pārstāvjiem lūdzam atteikties šajā dienā no politiskām deklarācijām un veltīt šo dienu bojāgājušo piemiņai,” sacīja biedrības pārstāve.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+