×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
26. novembris, 2014
Drukāt

Pieminēs “Valmieras puikas” un Pāvila Rozīša 125 gadus (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Skulptūra "Valmieras puikas".

Tā kā rakstniekam, novadniekam un grāmatas “Valmieras puikas” autoram Pāvilam Rozītim 1. decembrī aprit 125. gadadiena, 4. decembrī Valmieras integrētajā bibliotēkā plānots īpašs sarīkojums, LA.lv uzzināja Valmieras domē.

Plkst. 11 Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu 9. klašu puiši aicināti apmeklēt pasākumu “Valmieras puikas pēc 100 gadiem”, kurā Valmieras muzeja Vēstures nodaļas vadītāja Ingrīda Zīriņa stāstīs par “Valmieras puiku takām Valmierā”. Pēc tam plānota saruna par vīrišķību un atbildību, ko vadīs atvaļināts apakšpulkvedis un Beverīnas novada deputāts Sandris Brālēns.

Savukārt plkst. 18 gaidāms vakara pasākums “Mēs veidojam citu laiku”. Interesenti aicināti pulcēties pie skulptūras “Valmieras puikas”, lai aizdegtu svecītes, bet pēc tam bibliotēkas telpās notiks senioru un studentu kopīgā muzikālā vakarēšana, kuras laikā Ingrīda Zīriņa pastāstīs par romānā “Valmieras puikas” atainoto laiku, savukārt Vidzemes Augstskolas studentu improvizācijas teātris “VIAGARS” būs sagatavojis īpašu priekšnesumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. vajag vēl aiziet uz Karātavu kalniņu Valmnierā un tiešām parakt….neraksturīgi latviešu literatūrai ir šī autora pretrunīgie darbi

  2. Paldies. Nolēmu izlasīt. Un par Pāvilu rozīti apskatīties. Pēc īsā apraksta iepatikās 🙂

    Priekšstats, ka grāmata jauneklīga un tādā noskaņā kā man patīk. Neraksturīga latviešu literatūrai.

    Jau nosaukums piesaista 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+