×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
21. augusts, 2016
Drukāt

Pieminot 21.augustu. Ikdienas negatīvisms un pārspīlētā paškritika atņem mums spēku, saka Vējonis (41)

Foto: Reinis Inkēns, Saeimas AdministrācijaFoto: Reinis Inkēns, Saeimas Administrācija

Papildināta foto galerija.

1991.gada 21.augustā Latvijas Republikas Augstākā padome pieņēma konstitucionālo likumu “Par Latvijas Republikas valstisko statusu”, “de facto” atjaunojot Latvijas valsts neatkarību. Pieminot šo vēsturisko brīdi, Rīgā notiek svinīgi pasākumi, par godu 25 gadiem kopš faktiskās neatkarības atjaunošanas.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceremonijā pie Brīvības pieminekļa norādīja, ka
mēs stāvam Latvijas simtgades priekšā, un tā ir iespēja pārdomāt, kādu Latviju mēs veidojam saviem bērniem un bērnu bērniem.

“Katru dienu ar savām domām un darbiem esam ceļā uz savu ideālo Latviju. Svarīgi apzināties, ka viss ir mūsu pašu rokās. Mūsu Latvija ir tāda, kādu to veidojam. Nevienu citu nevaram vainot. Mani ļoti uztrauc, ka nereti zaudējam ticību sev pašiem un Latvijai. Mūsdienu pasaulē mēs pārlieku bieži gribam noticēt ātriem un vienkāršiem risinājumiem. Ikdienas negatīvisms un pārspīlētā paškritika atņem mums spēku un vājina mūsu valsti. Tā mēs noliedzam sava darba augļus un nākotni,” sacīja Vējonis.

12.Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece svinīgajā uzrunā pie Brīvības pieminekļa aicināja katru tautieti ik dienas sev uzdot jautājumu, kas ir tas, ko savā, savas nākotnes un Latvijas labā varam darīt mēs paši. Mūsu spēka avots ir drosme, izglītība un patriotisms, un svarīgākais uzdevums ir veidot Latviju tādu, lai cilvēki šeit gribētu atgriezties, teica I.Mūrniece. Saeimas priekšsēdētāja aicināja stiprināt ģimenes vērtību un lomu sabiedrībā, atgādinot, ka šodien mēs audzinām mūsu valsts nākotnes vadītājus un līderus.

Baltijas un Ziemeļvalstu parlamentu (NB8) spīkeru vārdā Latviju sveica Islandes parlamenta priekšsēdētājs Einars K.Gudfinnsons. Uzrunu sacīja arī Atmodas laika līderis Dainis Īvāns.

Plkst.15.40 Jēkaba laukumā pie Saeimas nama plānota koku stādīšana. Baltijas valstu un Ziemeļvalstu parlamentu priekšsēdētāji kopā ar bijušajiem Augstākās padomes deputātiem, kuri pirms 25 gadiem pieņēma izšķirošo lēmumu par Latvijas Republikas valsts varas atjaunošanu, iestādīs ošus un ceriņus.

Pievienot komentāru

Komentāri (41)

 1. Nav gan dzirdēta!

 2. Taisnība – vaimanalogu mums netrūkst.

 3. Par ko mēs tiekam sodīti ar tik nesakarīgu prezidentu?

 4. Pielaizītais atkāl parādījies!

 5. Nožēlojami lasīt komentos par tiem kremla trolliem.ja tu ndomā kā es ,esi trollis no kremļa,smieklīgi.

 6. PROTANS. DOMAS PRASA VAIRAK KALORIJU,CIK FIZISKS DARBS….. VEIKSMI DRAUGI

 7. Vai iznemot tos Kremla trollus, jums ir vel kas pratigs sakams. Ja nav ko pratigu pateikt, vajag aizbazt savas amerikanisakas zaunas un smirdigo rikli. Tiesi tadi ,ka jus pardodat musu Latviju katram arzemniekam. Tiesi jus esat musu valsts nodeveji un Balta nama debilie ciklopi.

  • Ko tu "jūso", urla ? Atbildēt

   Tu runā ka īsts sociālistiskās morāles klozetpods. Buržuaziskās manieres te neiederas.

   • kvekšķim un bandītam Atbildēt

    Ja tev, mazgadīgais bandīteli un kvekšķi, vēl par maz ar to, ko es pateicu, es tevi varu arī uz kādu labi zināmu adresi aizsūtīt 😀 Sarunā ar tadiem idiotiem kā tu manieres ne tiksi ir liekas, bet pat traucē.

   • Kremļa trollim, kvekšķim Atbildēt

    25 gados pat visstulbākais Kremļa trollis varētu iegaumēt, ka privātīpašums joprojām paliek tās valsts teritorija, kurā atrodas. Privātīpašumā darbojas valsts likumi un var ienākt policija. Ko vēl tādu pastāstīt Kremļa trollim? Vienīgā rīkle, kas te smird, ir tavējā un vienīgā rīkle, kuru tu vari aizbāzt, arī ir tavējā. Tā kam valsts nodevēj, citus savā vārdā nesaukā. Saprati, valsts nodevēj?

  • Ja kādam te būtu jāaizveras,tad tas esi tu.Piegriezies jau esi ,visur ar savu demagoģiju.

 8. A pieRīgā pat šodien turpina mežus izcirst. Ko tie kampēji tā steidzas?

 9. Vai tiešām LA admini neuzskata par vajadzību bloķēt šo šizofrēniķi? Iespējams komentārus lasa nepilngadīgas personas un bērņi. Tiešām jau esat nolaidušies līdz delfistu līmenim?

 10. Kad prezidenta sejā redzēšu pārliecību par to, ko runā?

  • Kad 51% Latvijas zemes piederēs eiropiešiem? Pašlaik izpārdošanas process noris veiksmīgi, skat, ko raksta vecais nacionālis A.Lucāns:”…..Šogad, pēc 20 gadu neziņas, beidzot ir parādījušies daži skaitļi par ārzemniekiem pārdotajiem mežiem un lauksaimniecībā izmantojamo zemi (bez purviem un ūdeņiem): uz 2016. gada 1. jūliju ārzemju pilsoņiem un uzņēmumiem Latvijā piederēja 489 631 ha (20,8%) lauksaimniecībā izmantojamās zemes (LIZ) un 480 161 ha (15,2%) mežu un krūmāju, kopā – 969 792 ha (17,6%). Personām bez Latvijas pilsoniskās piederības un valstiskās atbildības pārdotā zeme varētu nodrošināt aptuveni 50 tūkstošus saimniecību, katru ar 10 ha LIZ un 10 ha meža un krūmāju, un vismaz 100 tūkstošus reālu darba vietu.” (Zeme, zeme – kas tā zeme…)

   • īsais tiesību kurss Atbildēt

    Tas Lucāns izskatās pēc bolševika, ja ir spējīgs saimniekot tikai citiem atņemtā saimniecībā un par darba vietām spējīgs tikai runt, bet pats nav tās radījis. Runājot par darba vietām, darba ņēmējam ir vienalga, kādas tautības cilvēks viņu nodarbina. Interesē tikai alga un darba apstākļi. Labs piemērs ir Eiropas latvieši. Viņi strādā tur, kur maksā un viņiem vienalga, ka viņus kaunina rozenbergas, aģitē lucāni un nesaprot komentētāji kluči. Tāpēc ka ne rozenbergas, ne lucāni, ne kluči nemaksās viņiem ne algu, ne pensiju.

 11. tikai nepazaudējiet humora izjūtu, tad būs pavisam sū-īgi…

 12. lietosim pareizos vārdus Atbildēt

  Tā vairs nav paškritika, tā jau sen ir naida runas kampaņa. Cilvēks, kurš kritizē, piedāvā alternatīvas, viņaprāt labākas. Naida runātājs alternatīvas nepiedāvā un problēmas nerisina. Viņa uzdevums ir nolīdzināt ar zemi, iznīcināt, neļaut pastāvēt.

 13. Tas garīgais negativisms Latvijā Atbildēt

  Arī tiek apzināti veicināts kā dała no psihologiskā kara pret šo zemi, nemaz nerunājot par parastiem cēlońiem. Ir jācīnas pretī lai liegtu ienaidniekiem prieku. Mēs jau esam kara stāvoklī un tas ir katram pa spēkam būt uzvarētājam! Mēs esam tik lieli cik liela mums griba!

 14. Kremļa troļļļi neprot tēlot latviešus Atbildēt

  Kādas pazīmes uzreiz nodod Kremļa trolli? 1. Naida runa pret Latviju. 2. Nekādi neizdodas, tēlojot latvieti, atturēties no tikai Kremļa troļļiem raksturīgas naida runas pret latviešiem.

 15. Vīrs nošāvies un māja nodegusi, bet – viss kārtībā, ak cienījamā kundze, viss kārtībā, viss kārtībā…”

 16. kārtējais biogaļas izstrādājuma selfija purkšķis Atbildēt

  blablabla…………
  blablabla…………
  blablabla…………
  ……………………..
  urrrrrāāāāāāāāāāā!!!……….

 17. Es uzdevu dežūrējošajam komentāru vaimanologam jautājumu, vai viņam ir specialitāte, kas ļaut nopelnīt vairāk par minimalo?

  • Klucim no Kremļa troļļu fermas Atbildēt

   Ja nebiji spējīgs atbildēt uz jautājumu, labāk ir paklusēt. Tad būsi pieaugušais, kam nebija ko atbildēt. Tagad esi bērnelis, kam nav ko atbildēt uz jautājumu, bet nav arī spējas saturēt mutīti, kad nav ko teikt.

  • Klucim no Kremļa troļļu fermas Atbildēt

   tu, trolli, neesi atbildīgs par xx procentiem iedzīvotāju, bet pats par sevi. Tātad, kāda specialitāte un cik par to vari saņemt? Trollis naida runātājs, citas specialitātes nav?

 18. Nav jau spēka, ja bļodā tikai kartupelis!

  • Par 10 pieliktajiem eiro nākamgad arī “kočiņam” sanāks, lai nav vieni sausi kartupeļi jāgrauž! A, var būt,
   oligarhi, kampēji un eirokrāti arī kādu goda maltīti vismaz 18. novembrī, vismaz Ventspilī uzsauks?

 19. Nav jau spēka, kad bļodā tikai kartupelis!

  • Nav aizliegts saņemt vairāk par minimālo. Specialitāte ir?

   • naida runātājam, valsts nodevējam Atbildēt

    Saukājoties tu padari par lopu tikai pats sevi. Iegaumē, valsts nodevēj un Kremļa trolli. Un sāc tomēr strādat, ar naida runu bagāts nekļūsi! Es tavā vieta nestrādāšu! Saprati, nodevēj un saukāšanās speciālist!

   • naida runātājam, cūkai un trollim Atbildēt

    Ja tev tā patīk iespēja klusēt un neesi spējīgs parukšķēt, tad tev, nodevēj un nacionāla naida kurinātāj, arī jāklusē. Atšķirībā no tevis, lopa, es runāju, man ir ko teikt un to es arī pateikšu. Skaidrs, nodevēj un idiottrolli?

   • Novērtējot kādu par slaistu, pats vien esi slaists!

 20. tik daudz priecīgu seju, latvieši var būt lepni

  • Interesanti (man, kā psihoterapeUtam) Atbildēt

   Par ko KONKRĒTI “latvieši var būt lepni”?

   • tev kā naida kurinātājam un trollim Atbildēt

    paskaidroju – latvieši var būt lepni par to, ka tu, Kremļa algotni, šajā saulainajā vasaras dienā esi spējīgs izspiest no sevis tikai izmisuma bļāvienus. Nekas tā neuzlabo garastāvokli kā laba mūzika, meitenes balss un ienaidnieka izmisuma bļāviens.

Draugiem Facebook Twitter Google+