×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. novembris, 2013
Drukāt

Pieminot Zolitūdes traģēdijas upurus, valstī sākas trīs dienu sēras (5)

The yellow candle burning in the dark

SONY DSC

Lai pieminētu ceturtdienas vakarā Zolitūdē notikušās traģēdijas upurus, sestdien visā Latvijā sākas trīs dienu sēras.

Saskaņā ar valdības lēmumu, šodien, rīt un pirmdien visā Latvijā pie ēkām jāizkar valsts karogi sēru noformējumā, turklāt pirmdien, 25.novembrī, plkst.10 visā valstī tiks noturēts klusuma brīdis.

Saistībā ar sērām iedzīvotāji ir aicināti nerīkot izklaides pasākumus. Daudzi kultūras, izklaides un sporta pasākumi šajās dienās ir atcelti.

Kā ziņots, ceturtdien, 21.novembrī, Rīgā, Priedaines ielā, sagruva veikals “Maxima”. Traģēdijā gāja bojā un cieta vairāki desmiti cilvēku.

Glābēji aizvien turpina pārmeklēt gruvešus. Līdz šim apstiprināta vairāk nekā 5o cilvēku nāve. Trīs no bojāgājušajiem ir ugunsdzēsēji.

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas. Kā ziņots, 2007.gada 23.februārī pansionātā “Reģi” notika plašs ugunsgrēks, ko izraisīja īssavienojums elektroinstalācijā. Toreiz gāja bojā 26 pansionāta klienti.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Latviete ,ar sāpošu sirdi. Atbildēt

  Rodas asociācija ,ka JĒZUS cieta un tika nevainīgs noslepkavots ,lai cilvēki padomātu par saviem grēkiem un mēģinātu izpirkt ”bez naudas” ,bet ar svētīgiem darbiem.

 2. Jāsāk vērtēt no paša iesākuma: biezais “investors” gribēja kompleksu – dzīvojamo māju un veikalu – lēti uzbūvēt un dārgi pārdot.
  Būvuzņēmējs gribēja gan “investoram” uzbūvēt māju un veikalu, gan pašiem sev – dažas vasarnīcas.
  Arī apakšuzņēmēji gribēja kaut ko sev uzbūvēt un vēl būvmateriālus ietaupīt.
  Tagad jāgaida, kad sāks brukt lielā dzīvojamā māja, kas redzama veikala drupu fonā un kas domāta uzturēšanās atļauju tirdzniecībai.

 3. Mēs zinām cilvēka vārdu, kurš atbildīgs par Rīgas būvvaldi un TRAĢĒDIJU. Biedrs UŠAKOVS. Viņam jāatkāpjas! Apsveicam Ušakova, Amerika, Šlesera Kungi! Bizness „rulē”, varēs Otkatu dabūt arī no Memoriāla, ko būvēs Traģēdijas vietā! Cik noprotu Būvvalde pārprofilēta par galveno cīnītāju „Pret Valsts Valodas likuma izpildi Rīgā”. Cieti! Lieliski!

 4. Vienkārša shēma – …sākumā jumtā ugunsgrēks, lai būtu Otkati, Sponsori, Zādzības, Mahinācijas. Tagad Latvijai un Romas Pāvestam Traģēdija, bet Ušakovam nauda. Apsveicam Ušakova, Amerika, Šlesera Kungi!

Draugiem Facebook Twitter Google+