Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
24. jūlijs, 2015
Drukāt

“Piena svētkos” Ziemeļblāzmā gaidāmi iespaidīgi akrobātu triki

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 2. augustā, “Piena svētkos” kultūras pilī “Ziemeļblāzma” viesosies estivāls “Re! Laikmetīgais cirks un iela” ar izrādēm un meistarklasēm, portālam LA.lv pastāstīja festivāla komunikācijas speciāliste Māra Pāvula.

Festivāla viesi “Circus Katoen” no Beļģijas/Nīderlandes un avangardiskais “Animal Religion” no Spānijas pārsteigs un aizkustinās ar iespaidīgiem akrobātikas trikiem un virtuozu žonglēšanas prasmi, bet laikmetīgā cirka meistarklases pasniegs jaunie mākslinieki no Baltijas valstīm.

Festivāla komanda šogad apmeklējusi starptautiskus festivālus un konferences, lai izvēlētos visinteresantākos māksliniekus un izvērtētu šī brīža žanra tendences, piebilda Pāvula.

“Re! Laikmetīgais cirks un iela” notiek kopš 2013. gada, un uz Latviju ir atvedis vairāk kā 70 māksliniekus no 14 valstīm, pulcējot 25 000 skatītāju. Mūsu mērķis – aktivizēt kultūras procesus Rīgā un ārpus tās, attīstīt laikmetīgā cirka un ielu mākslas kultūru Latvijā, padarot publisko telpu par pozitīvi lādētu, radošu, piedzīvojumiem bagātu, sociāli atraktīvu vidi,” norāda Pāvula.

“Piena svētkos” ieeja līdz 14 un pēc 60 gadiem bez maksas. Pārējiem biļetes cena 9 eiro.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu ŠoliĢirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+