Mobilā versija
0.0°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
13. janvāris, 2015
Drukāt

Latvijas piena upes pagriež uz Ķīnu (6)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Tas vairs nav mēnešu, bet dienu jautājums, tā par gaidāmo eksportu priecājas Latvijas zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Ķīnas pārtikas nozares delegācijas vizītes mērķis bija klātienē iepazīties ar Latvijas ražotājiem un uzņēmumiem. Viesi bijuši patīkami pārsteigti par redzēto, sakot, ka līmenis un profesionalitāte ir ļoti augsta.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. laba ziņa! lai izdodas gan Food Union, gan pārējiem!

  2. Esam bioloģiskā piena saimniecība,bet,tā kā piens aiziet kopējā katlā,tad mums nemaksā par pienu kā bioloģisko. Tādas saimniecības ir izkaisītas pa visu Latviju,bet biopienu pieņem vienā pāris pārstrādes uzņēmumi. Mums it kā tuvākais kombināts ir apmēram 120km attālumā un uzņēmums nav gatavs braukt tikai pie mums pēc piena.

    • Žēl gan, ka tik labais bioloģiskais piens jāgāž kopējā katlā. un tad Dūklavs saka, ka nevar saražot, kas tas ir par sviestu? domāju, ka mums gandrīz visu pienu varētu saukt par bioloģisku, jo mums vēl daba nav tik piesārņota kā Nīderlandē vai citur Eiropā

  3. Lai mums veicas! Ja izdosies iekļūt Ķīnas tirgū viss būs ok. Ķīna nav blēdīgā Krievija.

  4. Nepriecājieties par ātru! Latvijas piensaimniecību mūsu lauku spices vīri visu laiku orientēja uz industriālu ražošanu, bet Ķīna pamatā pieprasa ekoloģiski tīrus produktus. Esam kārtējo reizi nogulējuši ražošanas tendences pasulē. Tā ka, ja grībēsim Ķīnā pārdot piena produktus, būs jāattīsta bioloģiskā piena ražošana un lielfermas varēs klapēt ciet. Jo ar bioloģiskām metodēm slaukt no govs 8-10 tonnas piena gadā no govs nav iespējams, tā ka nekādas piena upes tik ātri uz Ķīnu vis neplūdīs.

  5. bija patīkami šorīt lasīt šo ziņu.Lai mums veicas!

Valsts šauj pa uzņēmējiem, bet korumpētos ierēdņus saudzēKad valstij jāuzmana uzņēmēji, tā ar Konkurences likumu noteikusi plašas sankcijas, bet, kad valsts pārvaldei jākontrolē pašai sevi, tad Valsts kontroles rokās
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+