×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. oktobris, 2014
Drukāt

Pienākusi kārta humoršovam “Vīrieši, vīrieši …” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc skatītāju stāvaplausiem, papildizrādēm, smieklu šaltīm humoršovā “Sievietes, sievietes …” ir tapis jaunais humoršovs  “Vīrieši, vīrieši … ”!
Humoršova veidotāji vēršas pie Latvijas sievietēm piedāvājot uzzināt, kas ir īsti ir vīrietis, kāda ir vīrieša pasaule, ko sieviete būtu jāgaida no vīrieša un ko nekādā gadījumā gaidīt nedrīkst.
Ja par vīrieši izcelsmi no dzīvnieka liecina dažādi no sendienām saglabājušies vīrieša nosaukumi kā, piemēram, pērtiķis, auns vai briedis, tad tas ne tuvu vēl nav viss. Humoršovā jūs varēsiet uzzināt patiesos iemeslus, kādēļ Dievs radīja tādu būtni kā vīrieti un kā vīrieti var iepriecināt, pieradināt, pakļaut.
Humoršovā “Vīrieši, vīrieši …” skatītāji varēs vērot uz skatuves dažādas situācijas no dzīves, piemēram, ko pliks vīrietis dara uz precētas sievietes balkona, kas notiek, ja iedzērušu šoferīti aptur iedzēris ceļu policists, kā “kārtīgs vecis” svin sievas dzimšanas dienu, kamēŗ sievas nav mājās, kā mūs pašu Andris Bērziņš mācījās spēlēt šahu un ko gādīgs znots sarūpējis savai sievasmātei jubilejā?
Uz skatuves vīrieša pasauli atklās humoršova petarde un režisors – Mārtiņš Egliens, Nacionālā teātra šarmantais aktieris – Ivars Puga, skatuves vecmeistars – Gunārs Placēns, Nacionālā Teātra anekdošu speciālists un komiķis – Ivars Kļavinskis, enerģiskā “Dejo nost!” TV3 raidījuma uzvarētāja – Sarmīte Prule, jaunais, Nacionālā teātra atraktīvais aktieris  – Jānis Āmanis, Valmieras teātra izcilais aktieris Imants Strads.
Humoršova īpašais viesi – Guntis Veits, kurš  iejutīsies Olgas Rajeckas, Tinas Tērneres, “Apvedceļa” Jāņa Krūmiņa skatuves tēlā. .

Tuvākie pasākumi   8. novembrī Liepājā, 9. novembrī Jelgavā, 12. novembrī Ventspilī, 13. novembrī Kuldīgā, 15. novembrī Cēsīs, 23. novembrī Rīgā VEF Kultūras pilī, 25. novembrī Ogrē, 30. novembrī Jēkabpilī, 13. decembrī Balvos, 14. decembrī Saldū, 25 .janvārī Valmierā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ļoti liela vilšanās un laika izniekošana, smieklīga tur nekaa nebija, lēti dzērāju joki un viss. Vieniigi varēja Veitu paklausīties!

Draugiem Facebook Twitter Google+