×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. aprīlis, 2012
Drukāt

Pieņem iesniegumus par dīzeļdegvielu

Lauku atbalsta dienests sācis iesniegumu pieņemšanu dīzeļdegvielas atbrīvojumam no akcīzes nodokļa, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja dienesta pārstāvji. 


 

No akcīzes nodokļa 2012./2013. saimnieciskajā gadā atbrīvota dīzeļdegviela, ko izmanto lauksaimniecības produkcijas ražošanai, lauksaimniecības zemes vai tādas meža vai purva zemes apstrādei, kur kultivē dzērvenes vai mellenes, kā arī zemes apstrādei zem zivju dīķiem.

Atbrīvojumu no akcīzes nodokļa var saņemt lauksaimniecības produkcijas ražotājs par to Eiropas Savienības (ES) tiešo maksājumu atbalstam deklarēto un apstiprināto hektāru skaitu, par kuriem ieņēmumi no lauksaimnieciskās ražošanas vai akvakultūras produkcijas ražošanas ir vismaz 200 latu no hektāra, neieskaitot saņemto valsts un ES atbalstu.

Aizpildītu un parakstītu iesniegumu līdz 1. jūnijam var iesniegt elektroniski, personīgi Lauku atbalsta dienesta reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, kā arī sūtīt pa pastu.

Jau ziņots, ka lauksaimniekiem 2011./2012. saimnieciskajā gadā paredzēti 85,5 miljoni litru bezakcizētās dīzeļdegvielas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+