Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
24. novembris, 2014
Drukāt

Pieņemšana Francijas draugiem

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Francijas vēstnieks Latvijā Stefans Viskonti

Pagājušonedēļ Francijas vēstniecībā Rīgā viesojās Francijas Ārlietu ministrijas ģenerālinspektori Olivjē Moviso un Patriks Lašosē, kuri veica diplomātiskās misijas darba pārbaudi. Par godu augsto viesu vizītei Francijas vēstnieks Latvijā Stefans Viskonti rīkoja pieņemšanu Francijas draugiem. Pieņemšanā piedalījās Saeimas deputāti, ārvalstu diplomātiskā korpusa pārstāvji, uzņēmēji un Rīgas domes amatpersonas. Viesu vidū bija arī “Latvijas Avīzes” žurnālists, kuram vēstnieks pauda prieku par sekmīgo sadarbību ar laikrakstu.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+