×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
10. novembris, 2014
Drukāt

“Pienvedējiem” – akustisks “Ceļavējš”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirms drīzumā gaidāmajiem akustiskajiem koncertiem Rīgā un Jūrmalā grupa „Pienvedēja piedzīvojumi” piedāvā klausītājiem dziesmas „Ceļavējš” jauno versiju.
Dziesma „Ceļavējš” ir iekļauta „Pienvedēju” oktobrī iznākušajā dubultalbumā „Tā mēs dzīvojam”. Albuma pirmajā diskā dzirdamas piecas jaunas dziesmas un skatāmi divi videoklipi, bet otrajā albumā apkopoti 10 grupas populārākie skaņdarbi akustiskā izpildījumā.
Akustisko versiju ierakstā līdzās „Pienvedēju” pamatsastāvam – Mārim Žigatam (balss, basģitāra), Aldim Lundem (ģitāra) un Pēterim Lundem (bungas) pievienojās arī Aigars Voitišķis (akustiskā ģitāra) un Mārtiņš Zilberts (klavieres). „ Ar Aigaru un Mārtiņu sastrādāties bija ļoti vienkārši un patīkami,” stāsta grupas dalībnieki.
Tas dzirdams ne vien albumā, par to varēs pārliecināties arī dzīvajā izpildījumā, jo abi viesmākslinieki papildinās „Pienvedēju” skanējumu abos akustiskajos koncertos. Mūziķi tiem sagatavojuši īpašu 24 dziesmu programmu.
Jau ziņots, ka īsi pirms Ziemassvētku kņadas gaidāmi divi grupas „Pienvedēja piedzīvojumi” akustiskie koncerti. Rīgā koncerts notiks 26. novembrī kinoteātrī „Splendid Palace”. Savukārt jūrmalnieki tiek aicināti noklausīties „Pienvedēju” akustisko uzstāšanos 3. decembrī Jūrmalas teātrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+