×
Mobilā versija
+7.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
4. janvāris, 2016
Drukāt

Bavārijas federālās zemes premjerministrs pieprasa noteikt bēgļu skaita augstāko robežu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Bavārijas federālās zemes premjerministrs Horsts Zēhofers sacīja – pagātnes pieredze parādījusi, ka valsts spēj veiksmīgi integrēt 100 000 līdz 200 000 imigrantu gadā.

Bavārijas federālās zemes premjerministrs un Kristīgi sociālās savienības (CSU) priekšsēdētājs Horsts Zēhofers aicinājis noteikt par Vācijā gadā uzņemamo patvēruma meklētāju skaita augstāko robežu 200 000 cilvēku un ne vairāk.

Zēhofers sacīja – pagātnes pieredze parādījusi, ka valsts spēj veiksmīgi integrēt 100 000 līdz 200 000 imigrantu gadā un lielāks skaits jau ir par daudz. Viņš norādīja, ka papildus šiem bēgļiem valstī ieradīsies vēl aptuveni 500 000 imigrantu no citām ES valstīm un Vācijas aktīvi atbalstītās profesionālā darbaspēka imigrācijas ietvaros. Zēhofers teica, ka decembrī Bavārijā ik dienu ieradās vidēji 4000 bēgļu, un, ja šādi tempi saglabāsies, gadā tie būs jau 1,5 miljoni, kas būtu vairāk nekā 2015. gadā, un ar to vairs nebūtu iespējams tikt galā. Zēhofers vairākkārt kritizējis kancleres Angelas Merkeles imigrācijas politiku. CSU vēlas panākt, ka islāma radikāļiem, kas atbilstoši varas iestāžu vērtējumam rada potenciālus draudus sabiedriskajai drošībai, ir jāvalkā elektroniskās sprādzes ar čipiem, vēsta laikraksts “Die Welt”. Turklāt CSU pārstāvji vēlas atņemt Vācijas pilsonību tiem, kas ir devušies uz Tuvajiem Austrumiem karot džihādistu grupējuma “Islāma valsts” rindās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+