Mobilā versija
+2.0°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
13. marts, 2014
Drukāt

Pieprasa pārtraukt Krimas aneksiju

Foto - LETAFoto - LETA

Pasaules septiņu industriāli attīstītāko valstu grupa G7 aicina Krieviju pārtraukt visus centienus anektēt Krimu, paziņoja Eiropas Komisijas prezidents Žozē Barozu.

“Kopā ar citiem G7 līderiem mēs ar Eiropadomes prezidentu Hermanu van Rompeju ES vārdā kategoriski un vienbalsīgi nosodām šo rīcību,” norādīja Barozu. G7 valstis šomēnes jau pauda nosodījumu Krievijai par Ukrainas suverenitātes pārkāpšanu un apturēja gatavošanos Sočos jūnijā gaidāmajai G8 sanāksmei. G7 valstu grupā ietilpst Britānija, Kanāda, Francija, Vācija, Itālija, Japāna un Savienotās Valstis. Barozu arī uzsvēra, ka Krimā gaidāmais referendums būs pretlikumīgs, un aicināja nekavējoties nodrošināt spriedzes mazināšanos. “Jebkādi mēģinājumi leģitimizēt referendumu Krimā ir pretrunā ar Ukrainas konstitūciju un starptautiskajām tiesībām,” uzsvēra EK prezidents. “Ja tuvākajās dienās nesāksies jēgpilnas sarunas un tajās noteiktā laika posmā netiks gūti rezultāti, tas novedīs pie papildu pasākumiem.”

Pievienot komentāru

Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+