Uncategorized

Pieprasījums pēc “Laimas” graudaugu batoniņiem šogad audzis par 32%0

Publicitātes foto

Konditorejas un uzkodu ražotāja “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārdošanas dati liecina, ka šā gada septiņos mēnešos par 32% pieaudzis pieprasījums pēc “Laimas” graudaugu batoniņiem, informē uzņēmumā.

Attīstot alternatīvo uzkodu klāstu, “Laima” papildinājusi sortimentu, izveidojot produktu līniju “Better 4 U” ar divu veidu graudaugu un divu veidu riekstu batoniņiem.

kā norāda “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša, uzņēmumā prognozē, ka tuvāko gadu laikā pieprasījums pēc graudaugu batoniņiem ievērojami pieaugs. “Tas skaidrojams ar to, ka ikdienas dzīves ritms kļūst straujāks. Analizējot patērētāju paradumus, arī novērojams, ka cilvēki meklē pēc iespējas labākas produkta sastāvdaļas, bet vienlaikus vēlas teicamu garšu,” stāsta Mikša.
 
No 2018. gada augusta lielākajās tirdzniecības vietās ir pieejami “Better 4 U” batoniņi – divi graudaugu ar aprikozēm vai ķiršiem, kā arī divi riekstu – ar sēklām vai ogām.

Pašlaik “Laimas” produktu portfelī ir 250 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laimas” produkcija ir nopērkama 20 pasaules valstīs: Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Dānijā, Grieķijā, Lielbritānijā, Īrijā, Izraēlā, Islandē, Itālijā, Kanādā, Moldovā, Nīderlandē, Norvēģijā, Portugālē, Krievijā, Slovākijā, Spānijā, Vācijā un ASV.

Kā ziņots, “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” nākamo divu gadu laikā investēs līdz pat 20 miljoniem eiro jaunās “Laimas” ražotnes būvniecībā Ādažos un zīmola turpmākā attīstībā, kas papildina vairāk nekā 20 miljonus eiro, ko pēdējo trīs gadu laikā “Orkla” līdz šim jau ir ieguldījusi saldumu un uzkodu biznesā Latvijā.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv zīmolus “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “The Original Taffel Snacks” un “Pedro”.

“Orkla” ir Oslo biržā kotēts uzņēmums, kurš bāzēts Oslo, Norvēģijā. “Orkla” apgrozījums 2017.gadā bija četri miljardi eiro.

LA.lv