×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. oktobris, 2014
Drukāt

Piesakies konkursam “Gribu būt mobils!”

Foto - LETAFoto - LETA

Līdz 2014. gada 20. novembrim CSDD aicina 6. – 8. klašu skolēnus pieteikties ikgadējā konkursā topošajiem un jaunajiem mopēdistiem “Gribu būt mobils!”.

Pieteikuma anketa atrodama konkursa mājas lapas www.gribubutmobils.lv sadaļā “Reģistrācija”: http://www.gribubutmobils.lv/reg-forma/.

Pēc pieteikuma aizpildīšanas komandas uz sava norādītā e-pasta adresi saņems pieejas kodu, un skolēni varēs sākt pildīt uzdevumus. Minimālais skolēnu skaits komandā ir četri dalībnieki, maksimālais – pieci (piektais dalībnieks ir rezervists), katrai komandai no sava vidus ir jāizvēlas komandas kapteinis. Komandai jābūt vienam skolotājam – konsultantam; viens skolotājs var konsultēt vairākas komandas. Konkursā var piedalīties vairākas komandas no Latvijas skolām un klasēm vai interešu izglītības centriem.

Šobrīd konkursam reģistrējušās jau apmēram 300 komandas, un nepilnas 20 komandas pilda vai jau ir izpildījušas priekšsacensību testu, kas kalpo kā mācību materiāls turpmākajiem konkursa jautājumiem. Fināla uzvarētāji saņems galveno balvu – izglītojošu ceļojumu uz zinātnes parku “Spectrum” Vācijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+