Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
21. oktobris, 2014
Drukāt

Piesakies konkursam “Gribu būt mobils!”

Foto - LETAFoto - LETA

Līdz 2014. gada 20. novembrim CSDD aicina 6. – 8. klašu skolēnus pieteikties ikgadējā konkursā topošajiem un jaunajiem mopēdistiem “Gribu būt mobils!”.

Pieteikuma anketa atrodama konkursa mājas lapas www.gribubutmobils.lv sadaļā “Reģistrācija”: http://www.gribubutmobils.lv/reg-forma/.

Pēc pieteikuma aizpildīšanas komandas uz sava norādītā e-pasta adresi saņems pieejas kodu, un skolēni varēs sākt pildīt uzdevumus. Minimālais skolēnu skaits komandā ir četri dalībnieki, maksimālais – pieci (piektais dalībnieks ir rezervists), katrai komandai no sava vidus ir jāizvēlas komandas kapteinis. Komandai jābūt vienam skolotājam – konsultantam; viens skolotājs var konsultēt vairākas komandas. Konkursā var piedalīties vairākas komandas no Latvijas skolām un klasēm vai interešu izglītības centriem.

Šobrīd konkursam reģistrējušās jau apmēram 300 komandas, un nepilnas 20 komandas pilda vai jau ir izpildījušas priekšsacensību testu, kas kalpo kā mācību materiāls turpmākajiem konkursa jautājumiem. Fināla uzvarētāji saņems galveno balvu – izglītojošu ceļojumu uz zinātnes parku “Spectrum” Vācijā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+