Latvijā
Sabiedrība

Piesakieties! Audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu salidojumu kalendārs0

Foto – Shutterstock

No 7.jūlija līdz 26.augustam norisināsies Latvijas audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu salidojumi jeb satikšanās reģionālajās atbalsta grupās, liecina informācija Labklājības ministrijas (LM) mājaslapā.

LM informēja, ka salidojumi notiks Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales reģionos.

Vidzemē salidojums 7.jūlijā un 8.jūlijā notiks Saulkrastu atpūtas kompleksā “Minhauzena Unda”, Zemgalē – 14.jūlijā un 15.jūlijā kompleksā “Turbas”, Ikšķiles novadā.

Vienlaikus 4.augustā un 5.augustā salidojums notiks Latgalē – atpūtas kompleksā “Rāznas līcis” un “Ezerkrasti” Rēzeknes novadā. Kurzemes reģionā salidojums notiks 25.augustā un 26.augustā Kuldīgas novada atpūtas kompleksā “Lejastiezumi”.

Pēc LM paustā, lai nodrošinātu saturīgas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, izmitināšanu, nakšņošanu un ēdināšanu, ir jāzina precīzs dalībnieku skaits, tāpēc audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu iepriekšēja pieteikšanās uz izraudzīto pasākuma vietu ir obligāta. Dalībai salidojumos ģimenes var pieteikties darba dienās no plkst.9 līdz 17, dalību var pieteikt līdz 18.augustam.

Dalība un visu pasākumu programma ir bez maksas. Reģionālās atbalsta grupas nodrošina Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija sadarbībā ar nodibinājumu “Sociālo pakalpojumu aģentūra”.

LA.lv