×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
17. maijs, 2016
Drukāt

Piesargies! Kāpēc nevajag pieņemt dāvanā pulksteni, jostu vai cimdus (9)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Ikviena vecmāmiņa savulaik zināja, ka nedrīkst dāvināt un pieņemt dāvanā mutautiņus – tas uz asarām, – kā arī nažus, šķēres un citas asas lietas. Taču ir vēl citi priekšmeti, kuri, pat ar vislabākajiem nodomiem dāvināti, var nest līdzi nepatikšanas. Lūk, kā rīkoties, ja jums kādu no tiem grib uzdāvināt.

Pulkstenis – ezotērikas zinātāji apgalvo, ka pulkstenis dāvanā var apturēt jūsu bezbēdīgo un laimīgo dzīvi. Tādēļ, šādu dāvanu saņemot, uzreiz atpērcieties no dāvinātāja kaut ar vismazāko monētiņu

Šķēres ir ļoti reta dāvana, taču, ja esat kaislīga šuvēja un draugi nolēmuši jūs iepriecināt pat ar vissmalkākajām profesionālajām šķērēm, – izmetiet tās nekavējoties un attīriet mājas enerģiju, iesaka smalko enerģiju pārzinātāji. Šķēres atgriež dāvanas saņēmēju nost no dzīves, pat spēj saīsināt mūžu.

Nazis dāvanā var pamudināt uz neapdomīgu soli vai pat noziegumu, tādēļ no dāvinātāja jāatpērkas.

Spogulis – īpaši bīstami ir veclaicīgie – spēj izsūkt no dzīves prieku, aizrautību, jaunību un skaistumu, tādēļ šādu dāvanu labāk vispār nepieņemt, bet, ja esat jau pieņēmuši, cik vien ātri iespējams izmest. Protams, cenšoties nesaplēst…

Siksna vai josta dāvanā ir bīstama, jo sasaista saņēmēju, norobežo no visa veida panākumiem. Atpērcieties no šīs dāvanas, pēc tam iededziniet trīs baznīcas sveces, nolieciet sev priekšā kopā ar dāvanu un 12 reizes noskaitiet lūgšanu. Lietot jostu drīkst tikai pēc septiņām dienām.

Cimdi, pat vismīkstākie un pūkainākie, jūs padarīs atkarīgus no dāvinātāja labās gribas. Senatnē ar cimdu palīdzību mēdz iespaidot dāvanas saņēmēja rīcību. Tādēļ vislabāk no dāvinātāja atpirkties, bet pēc nedēļas uzdāvināt cimdu pāri pretī. Ja tas nav iespējams, aizejiet pie dāvinātāja ciemos un “nejauši” aizmirstiet dāvinātos cimdus uz kādu laiku pie viņa – tad maģija paliks viņa paša mājās.

Maciņš – noteikti pieraugiet, lai dāvinātājs tajā ieliktu kaut vismazāko monētiņu, citādi šāda dāvana jūs var palaist pa pasauli ar ubaga spieķi rokās. Un arī jums savukārt jāatpērkas no dāvinātāja.

Kaklā nēsājams krustiņš var būt ļoti bīstama dāvana, ja neesat pilnīgi pārliecināti par dāvinātāja labajiem nodomiem. Vērts aizdomāties par dāvinātāja likteni: ja tas ir veiksmīgs un turīgs cilvēks, ticams, ka arī jums viņš vēl to pašu, taču, ja dāvinātāju vajā neveiksmes un problēmas, tad, pieņemot šādu dāvanu, jūs līdz ar to pieņemsiet arī tās, proti – viņa likteni. Atpirkties šajā gadījumā neizdosies; jāatdod dāvana lombardā un par saņemto naudu jānopērk pretdāvana dāvinātājam. Saņemto naudu var atdot arī nabagiem. Vai, ja nevēlaties krustiņu pārdot, varat to atdāvināt baznīcai.

Tāpat ļoti neiesaka pieņemt jebkādas dārgas dāvanas, kas neatbilst statusam un materiālajam stāvoklim – ja dāvana jums nav pa kabatai, tā radīs enerģētisku piesaisti, parādu, ko jutīsiet pret dāvinātāju. Atpirkties no šādas dāvanas jums neizdosies; varat mēģināt taktiski atteikties, bet, ja izlemsiet pieņemt, nebrīnieties, ka neilgā laikā šādā vai tādā veidā zaudēsiet aptuveni tādu summu, par kādu saņēmāt dāvanu…

Sagatavots pēc dailyhoro.ru

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Ka biji latvieshi pagani,ta ari paliki.Civilizacija iet uz priekshu,te uz atpakalj.Bet “cik garigi ar labu energiju”.

 2. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Tā tas ir ar cilvēkiem- nopietnām lietām parasti netic, taču, tikko kāds sāk pūst pīlītes, stāstīt visvisādus māņus, tā ar npoietniem ģīmjiem to visu uztver kā baltu patiesību. Domāju, ka te ir ļoti liela Ru tv ietekme un tiem “literatūras” kalniem tatārmongoļu valodā, kas Rīgā aizpilda visus plauktus alfās, maksimās, tirgos, stacijā un tuneļos. RU TV taču katru dienu “onlain” režīmā pa vairākiem kanāliem rāda ekstrasensus, maģijas apņemtu priecināšanu, lecināšanu, uzdzīvi dažādās salās, seriālus u.t.t.
  Brīnos, ka arī starp mūsu gaišajiem gara darbiniekiem ir tik tumši eksemplāri.

 3. bravo, bis! zajabis! Atbildēt

  Šis laikam ir atrasts un iztulkots no tās makulatūras krievu valodā, ko kubikmetriem tirgo Centrālstacijas tunelī un lieliski raksturo reiz cienītās Lauķu Avīzes šodienas līmeni …

 4. nu ir dimbā bārns Atbildēt

  Esmu nolemts iznīcībai ! 😀

 5. Vienmēr dāvanā gaidīju mīļās vecmāmiņas skaisti adītos,rakstainos cimdus….tik mīļi,tik skaisti,tik silti sildīja…..un nekāda māņticība!

 6. Apenes-apkakās dāvanas devējs.
  Zeķes-dāvanas pieņēmējs aizies.

 7. Klau, redakcija, es saprotu, ka jūs lasa daudz pirmspensijas vecuma sieviešu, bet es tomēr gribētu, lai Latvijas avīze ir drusku nopietnāks izdevums un nekultivē rupju māņticību.

  Es, piemēram, esmu gan saņemis, gan dāvinājis nažus un nekas nenotika.

Draugiem Facebook Twitter Google+