Horoskopi un mistika
Horoskopi

Piesargies no nepārdomātas darbības! Horoskops 7. oktobrim0

Foto: Fotolia

Nenostājies pasīvā pozīcijā – ņem vadības grožus savās rokās drosmīgi un apņēmīgi. Tomēr pacenties pats nepielikt sev priekšā kāju, pārvērtējot savus spēkus. Intuīcijas balss palīdzēs tev izveidot nepieciešamos kontaktus un atrast vajadzīgos sakarus uzdevumu izpildei.

Auns

Šī diena var kļūt diezgan aktīva daudziem Auniem. Tomēr kļūdaini lēmumi var ietekmēt attiecības ar draugiem un labvēļiem, kā arī mainīt materiālo stāvokli uz slikto pusi. Piesargies no nepārdomātas darbības, pārsteidzīgiem solījumiem, grandiozām idejām – visticamāk, tev būs grūti reāli izvērtēt radušās situācijas.

Vērsis

Šī diena var noteikt notikumu gaitu līdz gada beigām. Zvaigznes palīdzēs Vēršiem atrisināt finanšu jautājumus. Šodien jebkādi sīkumi var būt nozīmīgi. Nenostājies pasīvā pozīcijā – ņem vadības grožus savās rokās drosmīgi un apņēmīgi.

Dvīņi

Tu esi godkārīgs un gribi gūt panākumus. Iespējams, priekšniecība novērtēs tavu uzņēmību un entuziasmu. Apvienojot spēkus negaidītu problēmu risināšanai, tu varēsi ātri gūt panākumus un būsi apmierināts ar sava darba augļiem. Labvēlīgas investīcijas tajās dzīves sfērās, kas saistītas ar kustību.

Vēzis

Līdz mēneša vidum tev netrūks investīciju savos projektos, bet pēc tam problēmas var rasties. Šajā laikā esi gatavs birokrātiskiem kavēkļiem. Pacenties pats nepielikt sev priekšā kāju, pārvērtējot savus spēkus. Pēc tam vajadzēs koncentrēties uz ražošanas uzdevumiem.

Lauva

Teicamas izredzes sasniegt izvirzīto mērķi, lai cik grūts tas neliktos pirmajā acu uzmetienā. Šodien ir veiksmīgs brīdis darbam ar informāciju, pieredzes apmaiņai. Tu auglīgi pastrādāsi un labi atpūtīsies. Lieliskā atmiņa palīdzēs mācībās. Gaidi tev doto solījumu pildīšanu. Izmanto jaunas metodes darbā, bet neaizmirsti par vecajām.

Jaunava

Šodien tu, iespējams, sajutīsies kā pašpietiekama personība. Tev nav ieraduma interesēties par to, kas uz tevi neattiecas, taču tu absolūti nepanes sev veltītu kritiku, iejaukšanos tavās lietās. Velti tu atraidi citu viedokli. Cits skatupunkts palīdzētu tev ieraudzīt problēmu no visām pusēm.

Svari

Intuīcijas balss palīdzēs tev izveidot nepieciešamos kontaktus un atrast vajadzīgos sakarus uzdevumu izpildei. Šodien nebaidies uzņemties papildu saistības vai atrodi iespēju piepelnīties – tev viss izdosies.

Skorpions

Zvaigznes sniegs Skorpioniem iespēju uzbūvēt savas nākotnes fundamentu, iegūt pamatu zem kājām. Tuvākajā laikā tavs galvenais uzdevums ir materiālās labklājības, spēku, veselības, zināšanu un prasmju vairošana.

Strēlnieks

Dienas pirmā puse būs labvēlīga, jo pacietība un darba mīlestība ļaus saņemt priekšniecības palīdzību un partneru naudu. Pastiprināsies Strēlnieku seksuālais potenciāls un šarms. Šodien tu vari vērsties pie priekšniecības, vienoties par tikšanos ar sabiedriskajiem un politiskajiem darbiniekiem.

Mežāzis

Tavi ienākumu avoti kopumā nemainīsies. Tu gūsi finansiālu labumu no prasmes komunicēt ar interesantiem un dažādiem cilvēkiem, atrast vajadzīgos sakarus, izveidot kontaktus un izmantot informāciju. Pārliecība par to, ka tu sasniegsi mērķi, uz kuru tu dodies, tev vienkārši ir nepieciešama. Tas ir labākais instruments, kas ļauj gūt panākumus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Planētu ietekmē vairāki Ūdensvīri var iegūt pārsteidzošu magnētismu, pievilcību, pārliecināšanas spēku. Daudziem parādīsies spējas mākslā, precīzajās zinātnēs. Medicīnā viņi sevi parādīs kā precīzi diagnostiķi, kas “lasa slimības” un kuriem ir nosliece uz metafiziku. Tu esi īpatnējs, pastāvīgs, neatkārtojams, savdabīgs, un tev ir svarīgi izvēlēties pareizo virzienu saviem talantiem. Ja tu tos izmantosi savtīgam mērķim vai kaitējot apkārtējiem, tas radīs smagu karmu.

Zivis

Nav izslēgtas pozitīvas pārmaiņas darbā, ja tu neatteiksies no protekcijas. Jauns amats ļaus Zivīm pilnībā mainīt dzīvesveidu. Neaizmirsti pateikties labvēļiem par sniegto pakalpojumu, citādi pavisam drīz tev nāksies nožēlot savu nepateicību.

LA.lv