×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
12. augusts, 2014
Drukāt

Zolitūdes traģēdijā cietušo rehabilitācijai piešķir 84 143 eiro

Foto - LETAFoto - LETA

Valdība otrdien vienojās no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt Sociālās integrācijas valsts aģentūrai (SIVA) 84 143 eiro, lai segtu izdevumus par sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem Zolitūdes traģēdijā cietušajiem, cietušo vai bojā gājušo personu tuviniekiem un traģēdijas seku novēršanā iesaistītajiem.

Kā informē Labklājības ministrijā (LM), sākotnēji noteikts, ka sociālā rehabilitācija tiek nodrošināta par LM šā gada budžetā piešķirtajiem līdzekļiem. Taču, ņemot vērā SIVA faktiski apmaksāto pakalpojumu apjomu un to, ka LM 2014.gada budžetā nav paredzēti līdzekļi šī pakalpojuma nodrošināšanai, nepieciešami papildu līdzekļi.

Rehabilitācijas pakalpojumus Zolitūdes traģēdijā iesaistītajiem SIVA nodrošināja no šā gada 1.aprīļa līdz 30.jūnijam, kad palīdzību saņēma kopumā 220 cilvēki. Tostarp 13 traģēdijā cietušie, 29 traģēdijā cietušo cilvēku tuvinieki, 19 traģēdijā bojā gājušo cilvēku tuvinieki, 158 traģēdijas seku likvidēšanā iesaistītie cilvēki, kā arī viens seku likvidēšanā un atbalsta sniegšanā iesaistīts cilvēks.

Kopumā sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai no pagājušā gada 29.novembra līdz šā gada 30.jūnijam SIVA bija pieteikti 749 cilvēki, no kuriem visā atbalsta sniegšanas periodā pakalpojumu saņēmuši 538 cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+