Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
7. oktobris, 2013
Drukāt

Piešķir Baltijas Asamblejas balvas


Foto - LETAFoto - LETA

Šī ir kāda Blumberga

“Līdz šim tikusi pētīta lībiešu valoda, vēsture un citi aspekti, taču Renāte Blumberga savā zinātniskajā darbā ir veikusi lielu ieguldījumu lībiešu vēstures liecību apkopošanā, strādājot ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Somijā,” sacīja žūrijas pārstāvis no Latvijas Valdis Muktupāvels.

BA balvu literatūrā saņems lietuviešu dzejnieks, esejists un prozaiķis Donalds Kajoks par dzejoļu krājumu “Kurlajam ēzelītim” un romānu “Ezers un to pavadošās personas”. Balva mākslā tiks komponistam Pēteram Vehi no Igaunijas par oratoriju “Marija Magdalēna”, kurā izmantoti Svētie raksti koptu valodā. Plānots, ka balvas laureātiem pasniegs gadskārtējā BA sesijā, kas norisināsies Rīgā 28. novembrī. Katras balvas apjoms ir 5000 eiro (3514 lati).

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+