×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. jūnijs, 2014
Drukāt

Piešķir līdzekļus Baltijas ceļa 25. gadadienas svinībām

Foto: LETAFoto: LETA

Biedrībai “Tautas frontes muzeja sabiedriskā padome” piešķirts 26 601 eiro Baltijas ceļa 25. gadadienas svinību pasākumu organizēšanai, liecina informācija Kultūras ministrijas (KM) mājaslapā.

Padome veidos lekciju ciklu par akciju “Baltijas ceļš” postkomunistisko valstu sabiedriski politiskās vēstures kontekstā. Rīgā un reģionu augstskolās biedrība stāstīs par Baltijas tautu nevardarbīgās pretošanās pieredzi pārejā no totalitārisma uz demokrātiju, kā arī UNESCO programmu “Pasaules atmiņa” un tās nozīmi.

Paredzēts, ka tiks noorganizētas vismaz 30 lekcijas Rīgā un reģionu augstskolās vismaz 750 klausītājiem. Padome nodrošinās arī piemiņas zīmes izveidi un uzstādīšanu pie Benjamiņu nama Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 12, un pie Kongresu nama, Krišjāņa Valdemāra ielā 5. Par godu Baltijas ceļa 25. gadadienai tiks izdots arī atmiņu un vēsturisko liecību izdevums “Tauta tautu rokās tur”.

Lekcijām no valsts budžeta piešķirti 7698 eiro, piemiņas zīmju uzstādīšanai – 5483 eiro, bet izdevumam “Tauta tautu rokās tur” – 13 420 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+