×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
19. februāris, 2014
Drukāt

Piešķirs 170 000 eiro apgaismojuma izbūvei Dārziņu apkaimē

Foto: LETAFoto: LETA

Laterna.

Rīgas domes (RD) Pilsētas attīstības komiteja šodien atbalstīja Rīgas Austrumu izpilddirekcijas lūgumu no pilsētas infrastruktūras fonda piešķirt aptuveni 170 000 eiro ielu apgaismojuma elektriskā tīkla rekonstrukcijai Dārziņu apkaimē, portālu “LA.lv” informēja RD.

Veicot elektriskā tīkla rekonstrukcijas otro kārtu, Dārziņu apkaimē sakārtos ielu apgaismojumu Dārziņu ielas posmā no Taisnās ielas līdz Cidoniju ielai, Cidoniju ielas posmā no Mārsila ielas līdz Jāņogu ielai, Sakņu ielas posmā no Cidoniju ielas līdz Taisnajai ielai, 14.līnijas posmā no Cidoniju ielas līdz Daugavmalas ielai un Jāņogu ielas posmā no 14.līnijas līdz Taisnajai ielai.

RD atgādina, ka 2012.gada nogalē ielu apgaismojuma rekonstrukcijai Dārziņos no pilsētas infrastruktūras fonda piešķirti aptuveni 210 000 eiro. Par šiem līdzekļiem 2013.gadā Rīgas Austrumu izpilddirekcija atjaunoja esošo ielu apgaismojumu Dārziņu apkaimes teritorijā pa Sakņu, Jāņogu, Daugavmalas ielu un to savienojošām šķērslīnijām.

Sešdesmitajos gados Rīgas Dārziņu apkaime veidojusies kā vasarnīcu rajons ar ļoti minimālu infrastruktūru un labiekārtojumu, tostarp ar nepietiekamu ielu apgaismojumu daļā teritorijas. Pēc 1991.gada vasarnīcu īpašniekiem radās iespēja būvēt dzīvojamās ēkas pastāvīgai dzīvošanai.

Dārziņu apkaimē izveidojušies blīvi apbūvēti dzīvojamo ēku kvartāli ar labi koptām ēkām un sakoptām piegulošām teritorijām, kā arī labi uzturētiem ceļiem un neapbūvētām sarkanajām līnijām, taču esošais apgaismojums ir novecojis, tas neatbilst mūsdienu prasībām un nav ekonomisks, bet daļa šķērslīniju nav izgaismota, skaidro RD.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+