Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. janvāris, 2016
Drukāt

Piešķirs prakses stipendiju

Foto - LETAFoto - LETA

Jaunajiem speciālistiem būs iespēja iziet praksi AS "Grindeks", kā arī saņemt stipendiju.

Latvijas farmācijas kompānija AS “Grindeks” turpina sadarbību ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fondu un piedāvā iespēju pieteikties prakses stipendijai ķīmijas un farmācijas studentiem.

Konkursā aicināti piedalīties jebkuras augstākās izglītības iestādes studenti, kas 2015./2016. studiju gadā studē ķīmijas, farmācijas vai ar to saistīto nozaru bakalaura līmeņa otrajā kursā vai augstāk, kā arī 2014. gada absolventi. Studentiem būs iespēja pusgada garumā iegūt praktiskas iemaņas darbam farmācijas uzņēmumā “Grindeks” un saņemt ikmēneša stipendiju 200 eiro apmērā. Pretendentiem līdz 11. janvārim (ieskaitot) jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās anketa un papildus nepieciešams augšupielādēt dzīves aprakstu CV RTU Attīstības fonda mājaslapā: https://fonds.rtu.lv/. Vairāk: https://fonds.rtu.lv.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+