Latvijā
Novados

Pieslēdzas pie vadiem, dzer alu un skatās TV: elektrības zaglis – ekstrēmists! 0

Kadrs no video

Apmēram 600 eiro liela parāda dēļ kādam Ānmēmeles muižas iedzīvotājam atslēgta elektrība, taču kungs neesot ar pliku roku ņemams, un pie tās ticis paša spēkiem, vēstīja TV 3 raidījums “Bez Tabu”.

“Starp divām žiletēm ieliek sērkociņu, ieliek to litra burciņā, un desmit minūšu laikā desiņas un oliņas vārās,” stāsta vīrieša kaimiņiene.

Oficiāli viņš dzīvo otrajā stāvā, bet tagad iekārtojies pirmā stāva dzīvoklī, kas jau vairākus gadus ir nepadzīvots.

“Bez Tabu” ierašanās vīrieti īsti nesatrauc, viņš turpina malkot savu dzērienu, tikmēr kaimiņiene izrāda viņa improvizētos apartamentus, tur atrodas vairāki vadi, televizora antena, arī burciņas, kurās tiekot gatavots ēdiens. Pats vīrietis zīmju valodā atzīst, ka zog elektrību, bet rāda, lai nevienam to nestāsta.

Tukšais dzīvoklis piederot kādam vīrietim, kurš par situāciju esot informēts. Skaistkalnes pagasta pārvaldes vadītāja Ineta Skustā ticējusi, ka muižā valda kārtība, jo “Sadales tīkls” esot divas reizes ēku apsekojis.

AS “Sadales tīkls” klientu vadības direktors skaidro, ka saņemts signāls par iespējamu nelikumīgu pieslēgumu, bet darbinieki neesot to konstatējuši. Respektīvi – par elektrību maksā, tātad viss kārtībā, “Sadales tīklam” neesot tiesību apsekot dzīvokļus, tikai kāpņu telpas.

Vairāk pievienotajā video sižetā:

LA.lv