Latvijā
Rīga

Piesmēķētā dzīvoklī starp tukšām pudelēm un vēmekļiem atrod mazu meitenīti 6

Foto RPP

2.jūlija policisti piesmēķētā dzīvoklī antisanitāros apstākļos, starp tukšām alkohola pudelēm atraduši mazu bērnu, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Pēcpusdienā likumsargi saņēma izsaukumu uz Sarkandaugavu, kur iedzīvotāji ziņoja par kādu kaimiņos dzīvojošu sievieti reibumā ar mazu bērnu.

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi konstatēja, ka dzīvoklī ir antisanitāri apstākļi. Telpa bija piesmēķēta, uz grīdas mētājās drēbes, ēdiena atliekas un tukšas alkohola pudeles. Tāpat bija pievemta istabas grīda, bet tam visam pa vidu istabā uzturējās arī aptuveni divus gadus veca meitenīte. Sieviete skaidroja, ka grādīgos dzērienus lietojusi, jo nesen esot izšķīrusies no drauga.

Bērna mātei veiktas alkohola koncentrācijas pārbaudes. Abos testa lasījumos sievietei uzrādīja četru promiļu reibumu, kas ir augstākais rādījums, ko izmantotais alkometrs var fiksēt. Ņemot vērā, ka viņa nebija spējīga parūpēties par savu atvasi un bērns uzturējās antisanitāros apstākļos, pieņemts lēmums meitenīti šķirt no mātes un nogādāt krīzes centrā.

LA.lv