Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Piespiedu kārtā demontēs naktī degušo Rīgas graustu

Foto- LETAFoto- LETA

Nodegušais grausts Pļaviņu ielā Rīgā. (Publicitātes foto)

Naktī uz otrdienu Rīgā Pļaviņu ielā 10 dega grausts, ko Rīgas domes Īpašuma departaments lēmis piespiedu kārtā demontēt, ziņo aģentūra LETA, atsaucoties uz departamenta pārstāves Baibas Gailītes teikto.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), tika saņemts izsaukums uz Pļaviņu ielu Rīgā, kur ugunsgrēks izcēlās kādā dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega neapdzīvota divstāvu koka ēka pilnā platībā. Šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku ugunsdzēsēji glābēji dzēsa no attāluma, jo ēka jau bija daļēji iebrukusi un pastāvēja ēkas sabrukšanas draudi. Ugunsgrēkā cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš sadūra kāju. Kopējā ugunsgrēka degšanas platība bija apmēram 250 kvadrātmetri.

Pēc notikušā departaments sagatavojis lēmumu par ēkas bīstamo konstrukciju piespiedu demontāžu un sakārtošanu. Kā aģentūrai LETA norādīja departamenta direktors Oļegs Burovs (GKR), jau drīzumā tiks sākti darbi, lai novērstu bīstamās ēkas ietekmi uz vidi un cilvēku drošību. Pašvaldības finanšu līdzekļus par ēkas demontāžu normatīvo aktu kārtībā pēc tam piedzīs no ēkas īpašniekiem – SIA “Marisol”, kuras īpašnieki ir vairākas Itālijas privātpersonas.

2013.gada 17.janvārī Rīgas domes Vidi degradējošo būvju komisija ēku Pļaviņas ielā 10 klasificēja kā B kategorijas vidi degradējošu būvi, un tās īpašniekiem tika piemērota paaugstināta nekustamā īpašuma nodokļa likme.
Jautājums tiks skatīts tuvākajā Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas sēdē.

Pievienot komentāru

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+