Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pietaupi enerģiju! Horoskopi 20.septembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Diena simbolizē stabilitāti. Daudziem Auniem šāds dienas noskaņojums būs ļoti pa prātam. Motivēti viņi varēs veikt vissarežģītākos uzdevumos. Uzstājība šodien būs pluss.

Vērsis

Par sliktas pašsajūtas vaininieku var kļūt visparastākais strīds. Sliktākajā gadījumā var gaidīt pat nervu pārslodzi. Centies sevi šodien saudzēt!

Dvīņi

Jau dienas sākumā tu izjutīsi negatīvas tendences, kas būs saistītas ar personīgās dzīves pārmaiņām un ģimenes dzīvi. Jācenšas saglabāt mieru un būt pacietīgam.

Vēzis

Iespējams, ka tu šodien dosies komandējumā vai kādā braucienā. Daudziem Vēžiem būs nepieciešams morāls atbalsts no tuvinieku puses. Pats galvenais – lai vai kas notiktu, nesteidzies notikumiem pa priekšu.

Lauva

Nepatikšanas var tevi šodien piemeklēt kā privātajā dzīvē, tā darbā. Īpaši saspringta var būt gaidāma dienas pirmā puse. Centies nezaudēt savaldību, tad situācija kļūs vēl sliktāka.

Jaunava

Finanšu stāvoklis nebūt nebūs tas labākais – uzmani naudas plūsmu šajā periodā. Tu viegli vari kļūt par rotaļlietu citu cilvēku rokās, esi uzmanīgs!

Svari

Tev būs šodien ļoti laba saprašanās ar mīļoto cilvēku, bet tas būs tikai tik ilgi, kamēr jūs vienos kopīgas intereses. Ja šodien jums būtu jāpieņem lēmums, kurā jūsu viedokļi dalās, iespējams, tu justos “izsists no sliedēm” un nekādi nevarētu atrast risinājumu, kas der jums abiem.

Skorpions

Šodien pastāv melu un intrigu risks, arī baumas. Turklāt visdīvainākais visā tajā ir tas, ka tas notiks no cilvēkiem, kuriem tu uzticies. Nepiever acis uz notiekošo un nepieļauj melus attiecībā uz sevi!

Strēlnieks

Šodien pastāv liela iespēja tam, ka tu jutīsies slikti. Var gadīties arī, ka no tuviniekiem būs jāuzklausa sūdzības un nepatikšanas. Ciemiņu nākšana šodien uz tavām mājām ir ļoti nevēlama – tev tam nebūs ne vēlmes, ne iespēju.

Mežāzis

Šī diena ir labvēlīga, lai konsultētos ar dažādu jomu speciālistiem un saņemtu diagnozes – tās būs precīzas un nekļūdīgas. Arī jebkuras ārstnieciskās procedūras šodien būs veiksmīgas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Planētas šodien tev sola krāšņus un teatrālus piedzīvojumus. Iespējams, ka tu dosies uz kādu ballīti vai ciemos. Saudzē savu enerģiju, lai arī tev šķiet, ka tās ir ļoti daudz.

Zivis

Vakara stundas labvēlīgas, lai dotos izklaidēties un iepazītos ar jauniem draugiem. Pa dienu pacenties koncentrēties darbam. Atliec medicīniskās apskates un manipulācijas uz citu dienu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Emocijas tevi bremzēs! Horoskopi 13. oktobrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Aizmigušu marihuānas audzētāju sita ar koku un steidza griezt kaņepes…
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Vefiņš” uz Eiropas skatuves atgriežas ar grūtu uzvaru pār Melnkalnes vicečempioniem
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Jauns čalis, klausies!” Dobelē izglābj jaunieti, kurš gatavojās nolēkt no katlu mājas torņa…
12 minūtes
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
5 stundas