Mobilā versija
Brīdinājums +0.6°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
24. janvāris, 2014
Drukāt

Pieteikšanās “Erasmus+” (1)

erasmus_102-664x794

Ar nepacietību gaidītā iespēja pieteikties “Erasmus+”  programmām beidzot ir klāt.

Jaunatnes starptautisko programma aģentūra informē, ka šogad pieteikšanās plānota trīs reizes un jaunajā “Erasmus+” programmā Latvijai septiņu gadu periodam atvēlēti aptuveni 25 miljoni eiro.

Organizācijām un uzņēmumiem, kas “Erasmus+” ietvaros vēlas pilnveidot jaunatnei domātos neformālās izglītības jomas projektus, šogad iespējams pretendēt uz mobilitātes, stratēģisko partnerību projektiem jaunatnes jomā, kā arī reformu projektiem jaunatnes politikas jomā.

Jaunatnes politikas atbalsta reformu projekti veicina strukturēto dialogu starp jauniešiem/jaunatnes organizācijām un lēmumu pieņēmējiem starptautiskā un nacionālā mērogā.

Uzziņa 


Pieteikšanās “Erasmus+” 2014. gadā


* Līdz 17. martam – jauniešu un jaunatnes darbinieku mobilitātes projekti.

* Līdz 30. aprīlim – jauniešu un jaunatnes darbinieku mobilitātes projekti, stratēģisko partnerību projekti jaunatnes jomā un jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās projekti.

* Līdz 1. oktobrim – jauniešu mobilitātes projekti, stratēģisko partnerību projekti jaunatnes jomā un jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās projekti.

* Programmas vadlīnijas un detalizētāka informācija: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/index_en.htm

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kārtējais sviests jauniešu diedelnieku radīšanā

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (27)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+