Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
24. janvāris, 2014
Drukāt

Pieteikšanās “Erasmus+” (1)

erasmus_102-664x794

Ar nepacietību gaidītā iespēja pieteikties “Erasmus+”  programmām beidzot ir klāt.

Jaunatnes starptautisko programma aģentūra informē, ka šogad pieteikšanās plānota trīs reizes un jaunajā “Erasmus+” programmā Latvijai septiņu gadu periodam atvēlēti aptuveni 25 miljoni eiro.

Organizācijām un uzņēmumiem, kas “Erasmus+” ietvaros vēlas pilnveidot jaunatnei domātos neformālās izglītības jomas projektus, šogad iespējams pretendēt uz mobilitātes, stratēģisko partnerību projektiem jaunatnes jomā, kā arī reformu projektiem jaunatnes politikas jomā.

Jaunatnes politikas atbalsta reformu projekti veicina strukturēto dialogu starp jauniešiem/jaunatnes organizācijām un lēmumu pieņēmējiem starptautiskā un nacionālā mērogā.

Uzziņa 


Pieteikšanās “Erasmus+” 2014. gadā


* Līdz 17. martam – jauniešu un jaunatnes darbinieku mobilitātes projekti.

* Līdz 30. aprīlim – jauniešu un jaunatnes darbinieku mobilitātes projekti, stratēģisko partnerību projekti jaunatnes jomā un jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās projekti.

* Līdz 1. oktobrim – jauniešu mobilitātes projekti, stratēģisko partnerību projekti jaunatnes jomā un jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās projekti.

* Programmas vadlīnijas un detalizētāka informācija: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/index_en.htm

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kārtējais sviests jauniešu diedelnieku radīšanā

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+