×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
25. februāris, 2015
Drukāt

Pieteikšanās Pagalmu konkursam (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Līdz 1. martam pagarināta pieteikšanās “Lielās talkas” Pagalmu konkursam, kurā daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji var pieteikt savu pagalmu labiekārtošanas projektu.

Konkursā tiks vērtēti visi pieteiktie pagalmi, no kuriem izvēlēsies trīs pagalmus Latvijas reģionu pilsētās un vienu Rīgā (šogad īpaši aktīvi aicināti pieteikties tieši reģionu pārstāvji). Lielās talkas dienā 25. aprīlī šie projekti kopīgiem spēkiem tiks realizēti, savu palīdzīgo roku sniegs arī profesionāli ainavu arhitekti un studenti no Latvijas augstskolām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Apstākļos, kad ļoti daudz nolaistu pagalmu ,ierosinu vairāk palīdzēt ar ainavu arhitekta un juridiskajiem padomiem pagalmu sakārtošana. Lielās naudas ieguldīšana pāris objektos tāda izrādīšanās. Šobrīd lielāka problēma ir kur un ko stādīt, kā saskaņot ar apsaimniekotāju ,pārējiem. Daļa cilvēku mīl cūcību , diemžēl viņi bieži ņem virsroku. Nemākulīga stādīšana jau arī neveicina attīstību ,sakoptību. Par šo naudu varētu daudziem palīdzēt ar padomu ,turklāt tie derētu arī citiem (juridiskie padomi noteikti,arī kādas paraugshēmas līdzīgiem pagalmiem, konfigurācija, platība)

Draugiem Facebook Twitter Google+