Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. februāris, 2014
Drukāt

Pieteikti trīs leģionāru piemiņas pasākumi (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Brīvības pieminekļa apkaimē 16. martā pieteikti trīs latviešu leģionāru piemiņas pasākumi, informē Rīgas domē.

Biedrības “Daugavas vanagi Latvijā” Limbažu nodaļa no plkst. 11 līdz 13 pieteikusi gājienu. Pēc piemiņas dievkalpojuma Doma baznīcā aptuveni 100 cilvēku dosies gājienā cauri Vecrīgai, lai noliktu ziedus pie Brīvības pieminekļa. Biedrība “Paspēlēsimies” no plkst. 6 līdz 13 Brīvības pieminekļa apkaimē, ieskaitot piemineklim pieguļošo zaļo zonu Bastejkalnā un Operas skvēra pusē, plāno izvērst informatīvu sanāksmi, lai atgādinātu par 1944. gada 16. martā notikušajām latviešu leģionāru kaujām. Trešo pieteikumu iesniegusi privātpersona Jānis Devjatņikovs – viņš no plkst. 10 līdz 14 teritorijā no Laimas pulksteņa līdz pilsētas kanāla tiltam vēlas rīkot piketu Latvijas leģionāru piemiņai. Pasākuma organizators norādījis, ka šajā pasākumā piedalīsies aptuveni 50 cilvēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ceru, ka visas vietas aizņemtas un krievnacistiem neatradīsies pilnīgi neviens latviešu zemes pleķītis, kur brēkt un kviekt.

  2. Vai tiešām tik grūti sarīkot kopēju pasākumu? Mēs neesam tik daudz,lai tā dalītos,ja ir viena laba doma.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+