Latvijā
Izglītība

Pieteikties studijām Latvijas Universitātē varēs arī reģionos0


Latvijas Universitātes ēka.
Latvijas Universitātes ēka.
Foto – LETA

Šogad Latvijas Universitātes (LU) reflektanti pieteikties un apstiprināt elektronisko pieteikumu studijām Latvijas Universitātē varēs ne tikai LU galvenajā ēkā Rīgā, bet arī astoņās LU filiālēs reģionos – Alūksnē, Bauskā, Cēsīs, Jēkabpilī, Kuldīgā, Madonā, Tukumā un Ventspilī, informē augstskola.

Pašlaik portālā Latvija.lv līdz pat 10. jūlijam norisinās elektroniskā pieteikšanās studijām. Savukārt no 3. līdz 10. jūlijam reflektantam jāierodas LU vai kādā no pārējām vienotajā uzņemšanā iesaistītajām augstskolām personiski, lai savu elektronisko pieteikumu apstiprinātu klātienē.

Šogad studijām pieteikties var arī kādā no LU filiālēm reģionos. Pat, ja reflektants vēlas studēt Rīgā, pieteikties studijām klātienē un apstiprināt elektronisko pieteikumu viņš var arī LU filiālēs to norādītajos darbalaikos, skaidro LU. 

Tāpat pieteikties studijām klātienē un apstiprināt savu elektronisko pieteikumu varēs LU galvenajā ēkā Rīgā, Raiņa bulvārī 19, darbdienās no plkst. 9 līdz 18 un sestdien no plkst. 9 līdz 13.

Līdzi jāņem visi nepieciešamie dokumenti (vidējo izglītību apliecinošs dokuments, nepieciešamo centralizēto eksāmenu sertifikāti, personu apliecinošs dokuments, priekšrocību apliecinošs dokuments un reģistrācijas maksa 30 eiro (ja samaksa nav veikta elektroniskajā pieteikšanās sistēmā). Savukārt reģistrējoties filiālēs, aicinām samaksu veikt ar internetbankas starpniecību.

Latvijas Universitātes vairāk nekā 130 īstenotās studiju programmas ir akreditētas. LU ir 13 fakultātes, 19 institūti, divas koledžas un astoņas filiāles reģionos.

LA.lv