×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
12. maijs, 2012
Drukāt

Pietrūka disciplīnas vai veiksmes?

Latvijas hokeja izlase pēc zaudējuma Norvēģijai laukumu atstāja nokārtām galvām, un tas, protams, ir loģiski. Bet, cerams, spēlētāji tiks skaidrībā, kas pietrūka nopietnai cīņai – disciplīnas, spēka, gribas vai veiksmes.

Aizsargs Georgijs Pujacs atzīmēja disciplīnas trūkumu: “Pietrūka disciplīnas – bija nevajadzīgi noraidījumi, kad jau sākām pielikt, un tas mūs aizlauza. Gribējām spēlēt agresīvi, taču tā sanāca, ka aizlidojām garām (spēlētājiem), trāpījām pa galvu. Pret Čehiju bija abpusējie noraidījumi, bet šodien… Norvēģi mūs ne ar ko nepārsteidza, paši atvedām sev golus, aizsardzības zonā pieļāvām nevajadzīgas kļūdas. Protams, Norvēģijai ir stipra izlase, labi slido, tipiska Skandināvijas komanda, ar kuru vienmēr bijušas smagas cīņas. Uz trešo periodu neiznācām ar domu, ka viss jau zaudēts. Esam no dažādām situācijām izkūlušies, cerība bija, taču nekas nesanāca. Nekas nav beidzies un mēs vēl varam iekļūt ceturtdaļfinālā. Mums ir jāpieceļas, citu variantu nav!”

Vārtsargs Edgars Masaļskis norādīja, ka veiksme smaidījusi pretiniekiem: “Neuzskatu, ka ļoti slikti spēlējām. Neveicās. Varbūt arī nebija svaiguma un ātruma, bet tikpat labi varēja ielekt gols, kur skatījās video, mēs izvirzītos vadībā un viss būtu kārtībā. Viņiem iekrita divi rikošeti un spēle bija beigusies. Mums niknuma bija tikpat daudz, cik norvēģiem, taču kājas bija par smagu. Vai šī bija spēle par ceturtdaļfinālu? Mums teorētiski tāda ir katra spēle. Vēl priekšā divas spēles, arī norvēģiem ir svarīgi mači, tā kā nekas nav beidzies. Psiholoģiski atgūsimies. Šis nav ne pirmais, ne pēdējais zaudējums. Ikdienā tas notiek diezgan bieži.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+