×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
23. augusts, 2017
Drukāt

Pievērš uzmanību “Saskaņas” kabatas arodbiedrībai (1)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Arodbiedrības "LABA" un Arodbiedrību koordinācijas centra vadītājs Raimonds Gailis. Šā gada pašvaldību vēlēšanās viņš zaudēja deputāta vietu Rīgas domē, kur iepriekš bija ievēlēts no "Saskaņas".

Rīgas domes “Vienotības” deputātu frakcijas priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis ir nosūtījis vēstuli Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB), aicinot izvērtēt, vai, pērkot arodbiedrības “LABA” vadītājam Raimondam Gailim piederošo zemi sporta bāzes “Pļavnieki” vajadzībām, Arodbiedrību koordinācijas centra amatpersonas ir veikušas koruptīvas darbības, izšķērdējušas vai piesavinājušās pašvaldības līdzekļus. Ķirsis norāda, ka televīzijas raidījums “De Facto” publiskoja informāciju, ka Arodbiedrību koordinācijas centrs, kurš kopā ar arodbiedrību “LABA” līdz šim ik gadu saņem vairākus miljonus eiro no pašvaldības kapitālsabiedrībām “Rīgas satiksme” un “Rīgas namu pārvaldnieks”, ir iztērējis līdzekļus, lai iegādātos papildu zemi Arodbiedrību koordinācijas centra sporta bāzes “Pļavnieki” vajadzībām. Puse zemes piederējusi arodbiedrības “LABA” vadītājam, bijušajam Rīgas domes deputātam no partijas “Saskaņa” Raimondam Gailim, bet otra puse arodbiedrības “LABA” biedra ģimenei. “Ir nekavējoties jāpārtrauc “Saskaņas” kabatas arodbiedrības bosu iedzīvošanās, piesavinoties naudu, kuru norēķinos par transporta un ēku apsaimniekošanas pakalpojumiem ir samaksājuši rīdzinieki,” pauž Ķirsis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Visa tā Saskaņa, arodbiedrība Laba ,Rīgas satiksme ir viena vienīga Interfronte.Tikai tagad ta ir transformējusies dažādos nosaukumos, bet īstenībā paliek tā pati, pēc satura.

Draugiem Facebook Twitter Google+