×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
2. jūlijs, 2014
Drukāt

Piezvani studentam!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vakar darbību uzsāka Latvijas Studentu apvienības (LSA) ikgadējās reflektantu informatīvās kampaņas “Augstskolu anatomija” konsultatīvais tālrunis 22016114, kas būs pie­ejams līdz vasaras beigām.

Topošie studenti, kam ir jautājumi par studiju un augstākās izglītības aktualitātēm, aicināti zvanīt šo numuru vai rakstīt rik@lsa.lv. Uz jautājumiem atbildēs LSA aktīvisti, piemēram, bijušais LSA prezidents, Latvijas Mākslas akadēmijas modes mākslas studente, Latvijas Universitātes angļu filoloģijas students un RISEBA studējošo pašpārvaldes akadēmiskā virziena vadītāja. Konsultantu sagatavošana darbam noritējusi ciešā sadarbībā ar Nacionālās izglītības iespēju datu bāzi.

Konsultatīvais tālrunis darbosies projekta “Augstskolu anatomija” ietvaros. Tā mājaslapā tīmeklī (augstskoluanatomija.lv), kura sāks darboties no 3. jūlija, tiks apkopoti reflektantu visbiežāk uzdotie jautājumi, kā arī noderīga informācija par augstākās izglītības izvēli un karjeras iespējām.

Kampaņas misija ir sniegt augstskolu reflektantiem informatīvu palīdzību un draudzīgus padomus jautājumos, uz kuriem augstskolu reklāmas aktivitātes informāciju nesniedz vai ir maldinošas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+