Sports
Hokejs

Pikāns grib noturēt Ignatjevu, Šupleru silda latviešu fanu mīlestība0


Mārtiņš Cipulis (no kreisās) un Jūliuss Šuplers.
Mārtiņš Cipulis (no kreisās) un Jūliuss Šuplers.
Foto: Ilmārs Stūriška

Latvijas hokeja čempionvienības “Kurbads” prezidents Andis Pikāns gribētu turpināt sadarbību ar treneri Viktoru Ignatjevu, viņš pastāstīja “LA” pēc Kontinentālā kausa otrās kārtas pārvarēšanas.

Kā vēstīts, “Kurbads” vakar turnīra izšķirošajā spēlē savā hallē spraigā cīņā ar 2:1 pārspēja Ukrainas vienību Doņeckas “Donbass”, sasniedzot trešo kārtu. Pikāns senas draudzības vārdā bija vienojies, ka Kontinentālajā kausā treneru korpusam palīdzēs Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs. Viņu misija izpildīta veiksmīgi.

Harijs ikdienā dzīvo Šveicē un, ja mēneša laikā nevienosies par kādas komandas trenēšanu, iespējams, palīdzēs “Kurbadam” arī trešajā Kontinentālā kausa kārtā Lionā, Francijā. Pikāns gribētu, lai Ignatjevs, kurš arī šobrīd ir bez kluba, palīdzētu komandas treneriem darbā ar aizsargiem. Abiem šodien iecerētas pārrunas.

Tikmēr “Donbass” galvenā trenera Jūliusa Šuplera sirdi pēc zaudējuma sildīja “Kurbada” fanu siltie vārdi, vēlme fotografēties un iegūt autogrāfus. KHL pirmajās trijās sezonās slovāks bija Rīgas “Dinamo” galvenais treneris, allaž ievedot vienību Gagarina kausā un divas reizes arī sasniedzot otro kārtu. Un saistībā ar to reiz arī kāpa balta zirga mugurā, lai izjātu pa Rīgas centru. Tā ir klasika, ko mūsu hokeja fani atcerēsies ilgi, atgādinot arī Jūliusam un vaicājot, kādu zirgu viņam šoreiz vajadzētu. Protams, baltu, smēja Šuplers.

“Ļoti patīkamas atmiņas par Latvijā pavadīto laiku, satiku šeit daudz draugus, trenerus un spēlētājus. Rīgā pavadīju kopā piecus gadus, zinu katru vietu, tas bija lielisks laiks, fanu atbalsts komandai bija traks,” “LA” sacīja Šuplers. “Šoreiz mūsu uzdevums Rīgā bija uzvarēt. Pietrūka pieredzes. “Kurbads” ne ar ko nepārsteidza, Mārtiņš

Saistītie raksti
Cipulis tādus golus kā šodien meta iekšā arī “Dinamo” laikā, tas ir viņa firmas metiens.

Pret islandiešiem un spāņiem metām pa 50, 60 reizēm, bet maz guvām vārtus (abās pa sešiem– I. S.), trūkst efektivitātes. Jāturpina strādāt. Spēle bija interesanta, puiši centās. Ukrainas čempionātā mums pagaidām īsti neiet, vēl divas komandas ir gan pastiprinājušās, gan arī spēlē ar lielāku atdevi.”

LA.lv