×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
28. jūnijs, 2012
Drukāt

“Pīlādzis” pulcē latviešu mūziķus

Foto - LETAFoto - LETA

29. un 30. jūnijā Stelpē sporta un atpūtas parkā “Pīlādžu mototrase” jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies ikgadējais mūzikas Festivāls “Pīlādzis”, nostiprinoties kā nopietns pašmāju vasaras festivālu dalībnieks. Šogad festivāla programmā uzsvars likts uz Latvijas māksliniekiem – kopumā uz skatuves kāps vairāk nekā 40 labi pazīstamu grupu un jaunu censoņu.

 

Divas dienas koncerti šogad noritēs uz divām skatuvēm. Uz lielākās – pļavas skatuves – muzicēs pazīstamas pašmāju grupas – reperis Gacho un viņa komanda, nule jaunu albumu izdevušie “Satellites.lv”, Māra Upmane un grupa “Astro’n’out”, Luijs Fonteins ar grupu, “Double faced Eels”, “The Sound Poets”, televīzijas šova jaunā zvaigzne Anita Itaite ar grupu un citi. Uz meža skatuves muzicēs alternatīvās mūzikas pārstāvji – “Oranžās brīvdienas”, “All Day Long”, veterāni “HMP”. “Pīlādzis” būs vienīgais vasaras festivāls, kurā koncertu sniegs mūziķis Goran Gora, jo dziesminieks lielāko daļu radošā laika velta teātra izrāžu, kino un kormūzikas komponēšanai, tāpēc uzstāšanās festivālā būs ekskluzīva ne tikai muzikālā ziņā, bet arī pateicoties īpašai scenogrāfijai, ko mūziķis gatavo kopā ar savu radošo komandu. Uz meža skatuves mūziķis kāps kopā ar domubiedriem un izpildīs labākās dziesmas no jau izdotajiem albumiem un vairākus pirmatskaņojumus.

 

Veselai plejādei jauno censoņu atvēlēta festivāla telts, kuras nosaukumā skan festivāla tradicionālais sauklis “Neesi ķirsī, esi pīlādzī!”. Par festivāla atmosfēru rūpēsies pēdējo divu gadu populārākais dīdžejs Latvijā DJ [Ex] da Bass, kā arī viens no pieprasītākajiem diskžokejiem Turcijā – DJ Seresir.

 

Festivāla pārstāve Inga Pīlādze stāsta, ka “Pīlādzis” norit 25 ha platībā ar sakārtotu, sakoptu vidi un infrastruktūru atbilstoši pasaules un Eiropas līmeņa motokrosu, sporta un kultūras pasākumu organizēšanai līdz 25 000 apmeklētāju skaitam. “Teritorijā ir parks, apstādījumi, mežs ar pastaigu ceļiem divarpus kilometru garumā, sakopts dīķis ar peldvietām, slēgts auto stāvlaukums 1000 automašīnām, sporta laukumi, motociklu mazgātava.

Festivāla laikā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties visdažādākajās atrakcijās, būs pieejami arī volejbola laukumi. Ja kļūs par karstu, festivāla teritorijā ir ezers, kā arī sestdienā būs iespēja vērot trasē motokrosa paraugdemonstrējumus.

 

Uzziņa

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, www.bilesuserviss.lv

Cena – divām dienām – Ls 15, otrajai dienai Ls 10, telts vieta – Ls 2.

Sīkāka informācija: www.piladzis.lv

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+