×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
18. jūnijs, 2014
Drukāt

Pilnībā novērsti stiprā vēja radītie elektrotīkla bojājumi

Foto: LETAFoto: LETA

Otrdien, 17. jūnijā, līdz diennakts tumšajam laikam AS “Sadales tīkls” elektromontieru brigādes veica aktīvu darbu, lai pēc iespējas ātrāk novērstu stipro vēja brāzmu radītos bojājumus un atjaunotu elektrības piegādi klientiem Vidzemē, Ziemeļvidzemē, Latgalē un Rīgas apkārtnē.

Elektrotīkla atjaunošanā un bojājumu novēršanā operatīvi iesaistījās 91 brigāde ar 219 elektromontieriem. Elektroapgāde galvenokārt tika traucēta valsts austrumu daļā – Ludzā un Balvos, ziemeļaustrumu daļā – Gulbenē un Smiltenē, kā arī Pierīgā – Ogrē, portālu “LA.lv” informēja uzņēmumā.

Otrdienas pēcpusdienā spēcīgā vēja izraisīto bojājumu raksturs pārsvarā bija sarauti vadi elektropārvades līnijās, nolauzti koki un vējā nestie un elektrolīnijās aizķērušies koku zari, kas izraisīja līniju atslēgšanos.

Šorīt elektroapgāde ir atjaunota visiem klientiem, kur tā tika pārtraukta stiprā vēja izraisīto bojājumu dēļ, tāpat AS “Sadales tīkls” turpina novērot situāciju elektrotīklā un vairākas elektromontieru brigādes strādā, lai atbrīvotu elektrolīnijas no vējā kritušajiem kokiem un zariem.

AS “Sadales tīkls” aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un ievērot pastiprinātas drošības prasības, īpaši atrodoties elektrolīniju tuvumā. Iedzīvotājiem konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā, lūgums rīkoties atbildīgi un nekavējoties ziņot, zvanot uz AS “Sadales tīkls” klientu servisa diennakts bojājumu pieteikšanas tālruni 80200404.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+