Mobilā versija
Brīdinājums 0.0°C
Alvīne
Sestdiena, 16. decembris, 2017
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Pilnīgi visa pasaule ir vienā maisā bāžama! Maiju horoskops 8.jūlijam

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Uzzini vairāk par tolteku horoskopu!

12 Men

Šodien, ja esam labi pastrādājuši, tad varam iegūt zināmu atpazīstamību. Šodienas enerģija vērš visu plašumā! Tāpēc iesāktās lietas pāriet citā līmenī.

Tas gan automātiski nenozīmē, ka par jums rakstīs dzeltenā prese vai jūs sāks pielūgt un slavināt. Atpazīstami mēs varam kļūt ļoti dažādi. Arī ziepes sastrādājot darbā šodiena var atnest šo ziņu izplatību lielā mērogā! Visi zinās, ka tie bijāt jūs! Kļūt pamanāmam kaut vai starp saviem tarakāniem arī ir vairāk nekā pilnīgi nekas.

Ja nopietni, tad šodiena var nest ne tikai popularitāti, bet arī dažādus ceļojumus vai kontaktus ar cilvēkiem, kas ir gana tālu. Tā ir lieliska diena dižiem plāniem, kas ļauj ieraudzīt perspektīvas plašumus un potenciālos šķēršļus.

Tai pat laikā tā ir arī emocionāli piesātināta diena, kurā varam tiekties visu pārspīlēt un vispārināt.

Ja jutīsimies slikti, tad par visiem 100%. Visi būs vienādi nelieši un visi darīs mums pāri. Bet, ja spēsim atrast sevī prieku un sajūsmu, tad tā mūsu dienu var pagriezt lielisku – pilnu mīlestības un pateicības!

Pievienot komentāru

Jaungada horoskops. Kāds katrai zodiaka zīmei būs 2018. gada 1. janvāris? (1)Pirmās jauna gada dienas reizēm ir visai sarežģītas. Piedāvājam horoskopu, kas palīdzēs tikt galā ar visnegaidītākajām situācijām!
Draugiem Facebook Twitter Google+