Mobilā versija
+3.5°C
Elizabete, Betija, Liza, Līze
Sestdiena, 18. novembris, 2017
18. jūnijs, 2014
Drukāt

Pilnmēness nakts romantiskais kuģojums. Fotoreportāža

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

13. jūnijā Baltijas jūrā uz kuģa Romantika notika Lielais iepazīšanās kruīzs. To organizēja portāls Otrapuse.lv, un piedalīties tajā varēja ikviens, kam pase derīga ceļošanai un sirds alkst pēc mīlestības.

Ap 800 kruīza dalībnieku Rīgas ostā ieņēma vietas kajītēs un vakara gaitā piedalījās grandiozajā iepazīšanās pasākumā – klausījās Laura Reinika un Normunda Jakušonoka dziesmas, startēja dažādos konkursos, meklēja savu otru pusīti ātrajos randiņos, iepazīšanās spēlēs, uz deju plača vai kuģa klāja. Dažiem veicās!

Nākamā dienā apmeklējām Stokholmu un aiznākamajā – atgriezāmies Rīgā. Šādu pasākumu otrapuse.lv organizē jau otro gadu pēc kārtas. Pirmoreiz tas notika Valentīndienā, bet tagad pilnmēness naktī, 13.datumā, piektdienā!

Arī mēs no LA žurnāla “Māksla mīlēt” tur bijām, iepazīstinājām dalībniekus ar savu žurnālu un vairāk par pasākumu stāstīsim “Māksla mīlēt” augusta numurā!

Pievienot komentāru

Interjera dizaineru padomi, kā pareizi un ērti iekārtot maza izmēra virtuviIr dzirdēts, ka mājas “dvēsele” ir virtuve, kurā lielu dienas daļu pavada ikviens ģimenes loceklis. Un, protams, ka visi sapņo par lielu,
Narva – tālākā ziemeļaustrumu pilsēta, kur jāredz cietoksnis, bastions... (1)Igaunijas–Krievijas pierobeža nav bezcerīga Eiropas Savienības nomale
Draugiem Facebook Twitter Google+