Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
18. jūnijs, 2014
Drukāt

Pilnmēness nakts romantiskais kuģojums. Fotoreportāža

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

13. jūnijā Baltijas jūrā uz kuģa Romantika notika Lielais iepazīšanās kruīzs. To organizēja portāls Otrapuse.lv, un piedalīties tajā varēja ikviens, kam pase derīga ceļošanai un sirds alkst pēc mīlestības.

Ap 800 kruīza dalībnieku Rīgas ostā ieņēma vietas kajītēs un vakara gaitā piedalījās grandiozajā iepazīšanās pasākumā – klausījās Laura Reinika un Normunda Jakušonoka dziesmas, startēja dažādos konkursos, meklēja savu otru pusīti ātrajos randiņos, iepazīšanās spēlēs, uz deju plača vai kuģa klāja. Dažiem veicās!

Nākamā dienā apmeklējām Stokholmu un aiznākamajā – atgriezāmies Rīgā. Šādu pasākumu otrapuse.lv organizē jau otro gadu pēc kārtas. Pirmoreiz tas notika Valentīndienā, bet tagad pilnmēness naktī, 13.datumā, piektdienā!

Arī mēs no LA žurnāla “Māksla mīlēt” tur bijām, iepazīstinājām dalībniekus ar savu žurnālu un vairāk par pasākumu stāstīsim “Māksla mīlēt” augusta numurā!

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģinātĀrpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+