Horoskopi un mistika
Ezoterika

Pilns Mēness aptumsums, Marss vistuvāk Zemei. Ko sajutīsim piektdien3


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Piektdien, 27.jūlijā, kad būs vērojams ilgākais pilns Mēness aptumsums 21.gadsimtā un pats spīdeklis mums rādīsies tumši sarkanīgā vai brūnganā tonī, arī Marss būs pietuvojies maksimāli tuvu Zemei.

Tā kā šajā dienā vienlaikus būs vērojamas divas salīdzinoši retas parādības, astrologi uzskata, ka tā ir unikāla situācija, kas nenoliedzami atstās iespaidu uz mūsu dzīvi.

Planētas Marsa tuvošanās Zemei notiek pakāpeniski, apmēram mēneša laikā, un 27.jūlijā tas ir vistuvāk, tādēļ tā iezīmējas kā īpaša kulminācijas diena. Tāpēc šī diena uzskatāma par neparedzamu, un var būt neparastiem notikumiem bagāta.

Kareivīgums attiecībās

Mīlestības un attiecību jomā ietekme būs stipri jūtama. Draudzības un mīlestības jūtas ies cauri izturības pārbaudei, tādēļ šajā dienā vairāk iespējami strīdi un konflikti.

Lai izvairītos no strīdiem, būs vajadzīga īpaša gudrība un izveicība, tomēr arī asumu nogludināšanai ir savas robežas, tāpēc pamata principus un vērtības ieteicams saglabāt.

Kareivīgais Marss gan var veicināt uz asāku pretstāvi, bet izlīdzinājums būs vien jāmeklē, jo dzīve turpināsies arī pēc šīs īpašās piektdienas.

Tā kā aptumsuma dēļ Mēness ietekme mazināsies, būs arī lielākas grūtības cilvēkiem kontrolēt savas emocijas. Cilvēki kļūs vieglāk uzbudināmi un kašķīgāki. Savu lomu te vēl papildus spēlēs ieilgušais karstuma vilnis, kas daudzus jau paspējis nogurdināt vēl pirms īpašās piektdienas.

Tiem, kas atrodas ilgstošās attiecībās, tajā skaitā laulībā, šajā dienā var īpaši izpausties jūsu ilgstošās nesaskaņas un zem virsmas gruzdošās pretrunas. Tas var būt arī iemesls greizsirdības uzplaiksnījumam.

Tāpēc centieties īpaši kontrolēt savas greizsirdības izpausmes, lai tās nesagrauj to, ko vēlāk vairs nevarēs atjaunot.

Arī kaislības un iekāre šajā dienā var sasniegt sen nebijušu intensitāti, tādēļ jāpiesargās, lai nenodarāt pāri savam tuvākajam un svarīgākajam cilvēkam.

Pacietība un iedvesma darbā

Loģiski, ka nervozitāte un kašķīgums atstās arī savu iespaidu uz darbu, karjeru un finansēm. It īpaši tas attiecas uz tiem, kuru darbs ir tieši saistīts ar cilvēkiem. Tiem būs nepieciešama īpaša pacietība un izturība.

Vieglāk būs tiem, kas dara darbu vienatnē vai vairāk paļaujas uz tehniku un tehnoloģijām.

Papildus piepūle koncentrēties un saglabāt precizitāti tiks paģērēta no tiem cilvēkiem, kuru darbs saistīts ar skaitļiem, rēķiniem, arī fizisku darbu.

Savukārt brīvu vaļu savām emocijām, domu un gara lidojumam var ļaut radošo profesiju pārstāvji, kuriem piektdiena solās būt īpaši auglīga un iedvesmojoša diena.

Tomēr finanšu lietās astrologi iesaka šajā dienā atlikt visu, kas atliekams, jo pārsteidzīgu un nervozi tapušu lēmumu sekas var nākties vēl ilgi nožēlot. Var uzdarboties krāpnieki, un arī azartspēlēs veiksme jums nestāvēs klāt.

Veselība jāsargā

Tā kā emocijas un sasprindzinājuma līmenis šajā dienā būs īpaši augstā pakāpē, tas var atstāt iespaidu uz veselību – iespaids varētu būt līdzīgs kā magnētisko vētru ietekmē. Nespēks, galvassāpes, trauksmes sajūta.

Saistītie raksti

Tomēr nesteidziet uzreiz likties gultā un ķert pēc tabletēm, jo īpašais planētu stāvoklis ir pārejošs, un arī visas veselības likstas izrādīsies īslaicīgas.

Galvenais ir pašam sargāt un rūpēties par savu garīgo un fizisko labsajūtu, un šādas īpašas dienas uztvert filosofiskā mierā.

Garāka pastaiga, pārdomas vienatnē un vēsa pelde ir labākais veids kā pārlaist šādus īpašus brīžus mūsu dzīvē.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv