Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
18. augusts, 2015
Drukāt

Pilsētas svētku laikā Rīgas Domā nozagti divi svečturi (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Doms.

Rīgas svētku laikā, pagājušās nedēļas nogalē, no Rīgas Doma nozagti divi svečturi, aģentūrai LETA pastāstīja doma dekāns Elijs Godiņš.

Priekšmetu zādzība notikusi kāda pasākuma laikā, kad teritorijā atradies liels cilvēku daudzums. Svečturi atradušies telpā, kas bija blakus pasākuma norisei, sacīja Godiņš.

Doma draudzes priekšnieks Kaspars Upītis aģentūrai LETA pastāstīja, ka svečturi atradušies telpā, kur pārģērbjas mācītāji, un svečturi nebija ielikti tiem paredzētajā glabātuvē.

Godiņš sacīja, ka par notikušo ir ziņots policijai, kā arī lūgta cilvēku palīdzība, izmantojot sociālos tīklus. Godiņš norādīja, ka uz nozagtajiem svečturiem ir iegravēti ieraksti, kas “nepārprotami liecina par to, ka tie pieder baznīcai”.

Patlaban tiek pētīti Doma kameru ieraksti.

“Nav īsti saprotams, kāda bija šo cilvēku motivācija zagt šos svečturus un ko iecerēts ar tiem darīt,” pauda Godiņš, norādot, ka zagšana no Doma baznīcas ir neierasts notikums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. melnsvārči neredzēja ceļu uz mājām ? … ??

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+