×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
10. oktobris, 2017
Drukāt

Pimenovs: Latvijas nākotne lielā mērā būs atkarīga no Krievijas (16)

Kadrs no videoKadrs no video

“Mēs turpināsim mēģināt uzturēt labas attiecības ar jebkādu Krievijas vadību. Krievija ir mūsu kaimiņš. Latvijas nākotne, ekonomiskā nākotne lielā mērā būs atkarīga no Krievijas tirgus. Mēs būsim muļķi, ja nemēģināsim uzturēt labas vai vismaz diplomātiskas attiecības ar blakus valsti,” Saeimas deputāts Igors Pimenovs (“Saskaņa”) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot līguma starp partiju “Saskaņa” un partiju “Vienotā Krievija” laušanu.

Lai arī rakstisks līgums starp partiju “Saskaņa” un partiju “Vienotā Krievija” ir lauzts, sabiedrībā izskanējušas bažas par to, ka vēl joprojām pastāv mutisks līgums starp abām partijām. Pimenovs apgalvoja, ka tas liecina par to, ka partijas nevēlas, lai tām tiek atņemts vienīgais ierocis pret “Saskaņu”. “Līdz šim bija ļoti vienkārši uzbrukt mūsu partijai, izmantojot šo te vienošanās līgumu ar “Vienoto Krieviju” kā zobenu. Tagad šis zobens ir salauzts. Viņi vienkārši nezina, kādu ieganstu izmantot, lai nostumtu mūs no iespējas piedalīties izpildvarā Latvijas Republikā,” raidījumā sašutumu pauda Pimenovs.

Tajā pašā laikā Pimenovs norādīja, ka, lai arī līgums vairs nav spēkā, ir plānots uzturēt labas attiecības ar Krieviju, turklāt neatkarīgi no tā, kas ir valsts galva. “Mēs turpināsim mēģināt uzturēt labas attiecības ar jebkādu Krievijas vadību. Kas būs Kremlī – Putins, Navaļnijs, Svanidze, Hodorkovskis – ir vienalga,” sacīja “Saskaņas” deputāts.

Viņš uzskata, ka būtu muļķīgi to nedarīt, jo no Krievijas būs atkarīga Latvijas nākotne. “Mēs būsim muļķi, ja nemēģināsim uzturēt labas vai vismaz diplomātiskas attiecības ar blakus valsti. Latvijas nākotne, ekonomiskā nākotne lielā mērā būs atkarīga no Krievijas tirgus,” uzstāja Pimenovs.

Pimenovs atgādināja, ja pirms pieciem gadiem dažas Eiropas Savienības dalībvalstis aicināja uzsākt blokādi pret Baltkrieviju, jo valstī tika atklāti politisko brīvību pārkāpumi. Viņš norādīja, ka lēmums to nedarīt ir pozitīvi ietekmējis Latvijas ekonomiku: “Ļoti labi, ka Latvijas politiķiem un diplomātiem pietika prāta to nedarīt. Mēs uzturējām diplomātiskās attiecības ar Baltkrieviju, un tagad ekonomiskie darījumi ar Baltkrieviju ir ļoti spēcīgs instruments, lai palielinātu mūsu valsts budžetu.” “Saskaņas” deputāts raidījumā aicināja pret Krieviju izturēties līdzīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Suka budu,ņezabudu etot parovoz!

 2. Arī Krievijas nākotne lielā mērā būs atkarīga no Ķīnas.

 3. Модераторы – козлы! Идите на йух!!! Atbildēt

  Cezura sverpstvujet!

 4. Divas “gudrās” govis nemaz nedzird ko viņām saka.

 5. tas nav tavs niks! Kas uz citiem saka tas pats ir!

 6. uztureet labas attieciibas par katru cenu? Vai labas attieciibas? Kaa tad pinevovs to domaaja?

 7. Pipars——> Pimenovs Atbildēt

  Ja tu tā ilgojies pēc Krievijas un tās “labumiem” — brauc mājās, okupant!

 8. Kārļa Ulmaņa laikā mums tāda krievija nebij vajadzīga,bet tai .. krievijai Latvija bij vajadzīga.Tām vajadzēja durvis uz Eiropu jo caur logu skatoties uz Eiropu mēs viņus apžilbinājām.Kamēr to .. bērni nebūs Latvijai atvainojušies un nebūs kompensējuši Latvijai zaudējumus,kas radās okupācijas rezultātā,kas rēķināmi triljonos,tikmēr tie .. bērni mūsu Latvijā nekādi ddraugi mums nebūs ja vienīgi tiem apsaldētajiem,kas lien .. iekšā lai sasildītos.Es tiem okupantiem silti ieteiku atgriezties atpakaļ krievijā.

 9. Kāpēc nepublicējiet uzrakstītos komentārus ? Nepatīk, ja ? Man arī nepatīk krievu okupanti Latvijā, ko nu ?

 10. Viltīgi, viltīgi. Kādas vēl slēptas un nomaskētas lietas taisieties darīt, lai tikai apmānītu latviešus un mūsu valdību līdz vēlēšanām ? Ļoti, ļoti Jums gribas tikt pašā augšā Saeimā, būt galvenajiem visu lēmumu noteicējiem. Škic, prom uz savu urlandiju, un ātri pazūdiet, pretekļi. Mums sava Dzimtene ir svēta, par kuru mūsu senči cīnījās un lēja asinis, pret jums. Kā jūs cik ļoti gribat būt mūsu, latviešu tautas kaklakungi. Kā es jūs ienīstu, man pietrūkst vārdu. Neesmu pieredzējis savā mūžā riebīgākas tautas par jums, Latvijas okupanti. Aizvācieties, jūsu roģina jūs sauc mājās.

 11. :-D….. Latvijas nākotne ir atkaīga tikai un vienīgi no mums pašiem, ja: Būs efektīva armija, nebūs vietējās urlas, un nebūs gumijas mugurkauli… Tas arī viss.

 12. Pimenovs: Latvijas nākotne (eksistence) lielā mērā būs atkarīga no tā vai Krievija uzbruks vai neuzbruks.

 13. Jo mazāk kontaktu ar Krieviju, jo vieglāk dzīvot. Un viņu informācijas telpa arī mums nav vajadzīga.

 14. Bet kāda ietekme uz Latvijas nākotni būs Kaimanu salām un Papua-Jaungvinejai?

  • Prekrati vorovatj chuzije niki, suka! Ne ustanu povtorjatj!
   Povtorno, posle udalenija cenzorami! Nu i dge deklarijujemaja svoboda slova ?!!!

 15. … Ak, jus nevainigie un nostumtie mala nabadzini no SX partijas … cik gruti paliek, kad beidzot sakat apzinaties, ka sada politiska formata jus nekad netiksiet valdiba, kaut ar Namikinu saspelejot savu teatri … un … pat meginot pamazinat latviesu elektorata uzmanibu pret savu nakosas liguma partneres ZZS pretvalstisko nostaju …

Draugiem Facebook Twitter Google+