×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. novembris, 2016
Drukāt

“Pink Floyd” leģenda “Brit Floyd” iespaidīgajā šovā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

17. novembrī Rīgā koncertzālē “Palladium” uzstāsies “Brit Floyd” – leģendārās grupas “Pink Floyd” šovs jaunā koncertprogrammā “Space and Time Continuum”. “Brit Floyd” atgriezīsies Rīgā ar iespaidīgu miljons dolāru vērtu gaismu šovu, jaunu māksliniecisku video dizainu un vēl lielāku skatuvi.

Rietumu populārās mūzikas pasaulē ieskaņojusies tradīcija – dibināt leģendāru, bet dažādu iemeslu dēļ vairs nekoncertējošu grupu piemiņas apvienības (“tribute bands”). Tās apceļo pasauli, profesionāli augstvērtīgā līmenī atskaņojot publikas elku ievērojamākās kompozīcijas un nereti arī vizuāli līdzinoties atdarināmajiem. Arī leģendārajiem “Pink Floyd” tādas piemiņas grupas ir vairākas, tomēr apvienība “Brit Floyd” tiek uzskatīta par labāko “Pink Floyd” šovu, kas viesojies arī Rīgā.

Apvienība izveidota salīdzinoši nesen – 2011. gadā, kad to dibināja producents, ģitārists un dziedātājs Demjans Dārlingtons, kurš iepriekš līdzīgu apvienību bija vadījis arī Austrālijā. Mūziķi “Pink Floyd” bija aizrāvuši jau tad, kad viņš grupu pirmoreiz izdzirdēja 13 gadu vecumā. Viņš bijis uzticams grupas darbības sekotājs gan tās dažādo reinkarnāciju periodā, gan arī pēc “Pink Floyd” apvienošanās 2005. gadā. Paši “Brit Floyd” aktīvi koncertē kopš 2011. gada, piesaistot sastāva arī kādreizējos “Pink Floyd” studijas un koncertturnejās piedalījušos mūziķus – tostarp saksofonistu un ritma ģitāristu Skotu Peidžu, kā arī basģitāristu un vokālistu Giju Pretu.

Šobrīd “Brit Floyd” apceļo pasauli, piedāvājot jaunu šovu “Space and Time Continuum”, ko paši dēvē par līdz šim ambiciozāko un ne vairāk un ne mazāk – par labāko “Brit Floyd” radīto šovu.

Pēc veiksmīgās 146 koncertu plašās turnejas apkārt pasaulei “Brit Floyd” 2016. gadā atgriežas Eiropā, lai vēlreiz klausītājus aizvestu “Pink Floyd” 50 gadus ilgās muzikālās daiļrades ceļojumā, iepazīstinot ar mūziku, ko radījusi leģendārā angļu rokgrupa.

“Birt Floyd” iespaidīgajā šovā atskaņos klausītāju iemīļotus skaņdarbus no “Pink Floyd” albumiem – “The Dark Side of the Moon”, “Wish You Were Here”, “Animals”, “The Wall” un “The Division Bell”, kā arī izpildīs savu versiju dziesmai “Echoes” no albuma “Meddle”.

“Skatītāju reakcija uz 2015. gada šovu “Space and Time” bija tik glaimojoša, ka esam nolēmuši šo tēmu turpināt arī 2016. gadā ar “Space and Time Continuum”, sniedzot klausītājiem vēl spēcīgāku un pilnīgāku šovu. “Pink Floyd” repertuārā ir ļoti daudz kvalitatīvu skaņdarbu, no kā izvēlēties, tāpēc šoreiz atskaņosim līdz šim no mūsu puses nedzirdētas dziesmas, bet, protams, arī klausītāju iemīļotākos gabalus,” stāsta “Brit Floyd” līderis Demjans Dārlingtons.

 

Varbūt noder!

Koncerts 17. XI 20.00 “Palladium”

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv. P

Cena: EUR 29 – 35

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+