×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
12. novembris, 2014
Drukāt

“Pink Floyd” varētu izdot jaunus ierakstus

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu rokgrupas “Pink Floyd” bundzinieks Niks Meisons ļāvis noprast, ka nākotnē varētu tikt izdotas veco albumu jaunas versijas.

Pirmdien iznāca “The Endless River”, kas ir grupas pirmais albums 20 gadu laikā. Dubultajā albumā iekļautas 18 iepriekš nedzirdētas dziesmas. Tas izveidots no 1993. gadā ierakstītā materiāla albumam “The Division Bell”. Kopējais audioieraksta garums bija 20 stundas, bet no tā tika atlasītas labākās dziesmas, kas līdz šim nav tikušas izdotas.

Meisons pieļauj, ka varētu iznākt vēl citi ieraksti ar nedzirdētām dziesmām vai jaunas albumu versijas. Taču viņš nedomā, ka gaidāmi vēl kādi no jauna sacerēti skaņdarbi.

“Mēs vienmēr esam runājuši par to, ko vēl mēs varētu darīt,” stāsta Meisons. “To vairāk veicina ierakstu kompānija, nevis mēs paši. Bet mēs esam atvērti dažādām idejām.”

“Rodžers Voterss un Deivids Gilmors vairākkārt ieminējušies, ka gribētu albuma “Animals” remiksu. Tas ir starp mūsu vissliktāk ierakstītajiem albumiem. Mēs droši vien pārskatīsim vecos ierakstus un paskatīsimies, vai kaut ko var uzlabot. Taču neviens pagaidām nav apņēmies atlicināt tam laiku,” viņš turpina.

Grupa vēl plāno izdot videoierakstus no 1993. gada ieraksta. “Studijā bija tehnoloģijas, kas līdzinās “GoPro” kamerām,” atceras Meisons. “Tāpēc mums ir labi melnbalti ieraksti, kuros spēlējam. Tas ir pierādījums, ka vienlaicīgi atradāmies vienā un tajā pašā telpā.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+