×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. jūnijs, 2014
Drukāt

Igaunija pirks prettanku raķešu sistēmu (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Igaunijas valdība pilnvaroja aizsardzības ministru Svenu Mikseru sākt sarunas ar ASV par trešās paaudzes prettanku raķešu sistēmu “Javelin” iegādi un iepirkuma līguma parakstīšanu ar piemērotiem nosacījumiem.

Igaunijas valsts aizsardzības attīstības plāns 2013. – 2022. gadam paredz pastiprināt bruņoto spēku prettanku spējas un jaunu trešās paaudzes prettanku raķešu sistēmu iepirkumu. Igaunijas Aizsardzības spēku komandieris ģenerālmajors Riho Terrass uzsvēra, ka “Juvelin” ir kaujās izmēģināti, ļoti iedarbīgi ieroči. “Aizsardzības spēki iegūs spēcīgu ieroču sistēmu, kas atvairīs jebkuru agresoru. Turklāt amerikāņu piedāvājums parāda, ka mums ir labas sabiedroto attiecības un mēs turpināsim integrēt savas ieroču sistēmas,” sacīja Terrass.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Pareizs lēmums. Es jau sen saku, ka Latvijai vajag iegādāties prettanku un pretgaisa raķetes, nevis vecus tankus un līdzīgas grabažas.

  2. NU,NU!!!!!!!!!!!!!!!! Atbildēt

    Te nav runa par kaut kādu valstu ekonomiku, bet par Igaunijas vēlmi papildināt savas armijas bruņojumu!!! UN PAREIZI DARA!!! Mums jau nav naudas, jo to izdalīja visam citam, tikai ne bruņotajiem spēkiem!!! Pat PUPUĶUS ĀDAŽU POLIGONĀ pētīja par bruņotajiem spēkiem domāto naudu un tas visiem likās NORMĀLI UN PAŠSAPROTAMI… ZZS bija viena no galvenajām partijām, kura VIENMĒR IEBILDA PRET NAUDU BRUŅOTAJIEM SPĒKIEM ( parakņājieties arhīvos!) UN AUSIS NECELA ARĪ TAD, KAD LATVIJAS BRUŅOTOS SPĒKUS ATSTĀJA AUGSTI KVALIFICĒTI VIRSNIEKI ZEMĀ ATALGUJUMS DĒĻ…Tai pat laikā viņus ar atplestām rokām pārtvēra citas firmas un kompānijas!!!!!!!!!!! Nu vismaz labi, ka arī bruņoto spēku komandieris Graubes kungs nācis pie slēdziena, ka visiem spēkiem JĀSAGLABĀ augsti kvalificētie virsnieki…? JĀ, igauņi JŪSMO un JŪSMOS, bet mēs KOŽAM UN KODĪSIM PIRKSTOS, jo esam totāli NENOVĪDĪGA UN SKAUDĪGA TAUTA…Visiem mutes kā vāgūža durvis…, taču kur vajag, nav NEKĀ…

  3. … ZZZZZZSSSSSS … vai musu Vejonis ari bus beidzot sadzirdejis pret launumu verstu veja sicoso un vajadzigo patiesibu …??!!

  4. Tekstā igauņi pērk Javelin sistēmu , bet Igaunijas Aizsardzības spēku komandieris ģenerālmajors Riho Terrass jūsmo par Juvelin sistēmu.

  5. tā tiek celta asv ekonomika. draugs draugam par piecīti.

Draugiem Facebook Twitter Google+