×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
2. septembris, 2015
Drukāt

Pirmā mobilā digitālā klase Kurzemē

Foto - LETAFoto - LETA

1. septembrī Druvas vidusskolā atklāta pirmā “Samsung” mobilā digitālā klase Kurzemē. Tajā ir 38 planšetdatori, un tā tiks izmantota daudzos mācību priekšmetos – matemātikā, vēsturē, angļu valodā, ģeogrāfijā, sportā un citos.

Skolas komandas izstrādātais pārmaiņu projekts šā gada maijā tika atzīts par labāko desmit skolu komandu vidū, tāpēc ieguva programmas “Samsung skola nākotnei. Skolotājs 3.0” galveno balvu – “Samsung” tehnoloģijas 10 000 eiro vērtībā, ar kurām arī aprīkota klase.

Druvas vidusskolas skolotāji pārsteidza “Samsung skola nākotnei” žūriju – atzītus izglītības ekspertus – ar savu izstrādāto digitālo pārmaiņu projektu “Aktīvs skolēns atbalstošā, mūsdienīgā vidē”. Projekta galvenais mērķis bija palielināt skolēnu iesaisti stundu laikā, vairot radošumu, aktivitāti un vēlmi mācīties. “Jauni planšetdatori ļaus mums ne vien dažādot mācību stundas, bet arī atvieglot skolēnu somas. Piemēram, 8. klases skolēniem jau esam pasūtījuši elektroniskās mācību grāmatas, ko stundu laikā viņi varēs lasīt elektroniskā formātā. Turklāt jauno tehnoloģiju pasaulē ievadām ne vien skolotājus un skolēnus, bet arī viņu vecākus, lai arī viņi iepazīstas ar jauno tehnoloģiju priekšrocībām un uzzina, ko viņu bērni apgūst skolā,” stāsta Sergejs Beļkevičs, Saldus novada Druvas vidusskolas direktors.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+