×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
17. maijs, 2017
Drukāt

Pirmā pilsētas lietotne – Valmierai

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Valmieras domes priekšsēdētājs Jānis Baiks iepazīstina ar pašvaldības mobilo lietotni "Mana Valmiera".

“Ir rīdzinieka, siguldieša karte. Daudzi valmierieši prasīja – kad Valmierai būs kāds jauninājums? Apsēdāmies pie apaļā galda, likām kopā idejas un sapratām, ka kartes jau ir vēsture – jābūt moderniem un, tā kā Valmieru esam definējuši kā viedu pilsētu, tad jauninājumam jābūt lietotnei, ko var lejupielādēt savā viedtālrunī jebkurš cilvēks,” atklājot Latvijā pirmo īpaši izstrādāto lietotni pilsētai “Mana Valmiera”, sacīja Valmieras domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Pilsētas mērs norādīja, ka pilsētas galvenais mērķis ir rūpēties par Valmieras iedzīvotājiem un veidot patīkamu vidi gan valmieriešiem, gan tūristiem. “Gribam būt pašvaldība, kas sasniedzama. Ar lietotnes palīdzību centīsimies komunicēt ar visiem, tostarp jauniešiem. Jo mums ir svarīgi uzzināt, vai koku stādīt kreisajā vai labajā ielas pusē, mums ir svarīgi pēc iespējas ātrāk uzzināt par vandalismu, bedrēm vai neesošu kanalizācijas vāku,” stāsta pilsētas priekšsēdētājs.

Lietotnē iesaistīti arī pilsētas un apkaimes uzņēmumi. Kopskaitā šobrīd lietotnē īpašus piedāvājumus pilsētniekiem un tūristiem piedāvā apmēram 60 uzņēmumu. J. Baiks gan sacīja, ka pilsētā deklarētajiem, protams, būs mazliet lielākas priekšrocības un labāki piedāvājumi, taču labumi būs arī pārējiem interesentiem. “Uzņēmumiem tā ir iespēja sevi parādīt. Paldies “Valmiermuižas alus” saimniekam Aigaram Ruņģim, kuram bija daudz ideju, kā uzņēmējdarbību padarīt pēc iespējas pievilcīgāku,” sacīja J. Baiks. Svarīgi, ka lietotnē nebūs atrodami azartspēļu, ātro kredītu, cigarešu, arī alkohola piedāvājumi. Būs aktualitātes Valmierā, jaunumi, notikumu kalendārs, īpaši piedāvājumi u. c. lietas. Tāpat būs iespēja filtrēt tematus, lai dienā nebūtu 60 dažādi jaunumi, no kuriem daudzi senioru vai jauno māmiņu nemaz neinteresē.

Lietotni var lejupielādēt gan “Android”, gan “iOS” operētājsistēmu tālruņos, un tā tapusi “Latvijas Mobilā telefona” (“LMT”) un viņu piesaistītu partneru pārraudzībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+