×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
16. jūlijs, 2016
Drukāt

Pirmā “Positivus” diena aizvadīta ļoti mierīgi

Cilvēki festivālā "Positivus".Cilvēki festivālā "Positivus".

Pirmā festivāla “Positivus” diena aizvadīta ļoti mierīgi, tās laikā būtiski noteikumu pārkāpumi nav tikuši fiksēti, tāpat nav arī aizturēto, pastāstīja VP pārstāvis Dairis Anučins.

Valsts policijas pārstāvis informēja, ka policijai šī diennakts bijusi mierīga, jo neesot radušās daudz konfliktsituāciju – tāda bijusi tikai viena, kad divi vīrieši sakāvušies. Vīrieši nogādāti iecirknī rakstīt paskaidrojumus.

Viņš arī uzsvēra, ka kārtības jomā tik mierīga pirmā diena ir aizvadīta pirmo reizi festivāla vēsturē.

“Policija šobrīd vairāk nodarbojas ar pazaudēto mantu uzmanīšanu un atgriešanu to īpašniekiem. Ja kādam festivāla dalībniekam ir kas pazudis, lūgums vērsties Valsts policijas teltī,” sacīja Anučins.

Viņš arī atgādināja, ka gan festivāla teritorijā, gan arī telšu pilsētiņā un Saulkrastu apkārtnē regulāri tiekot sekots līdz vai netiek lietotas narkotiskās vielas – to darot kinologi ar suņiem. Pārbaudes ir neregulāras un arī tās tiekot veiktas pēc apstākļiem, tāpēc ikvienam festivāla apmeklētajam vajadzētu ņemt vērā, ka šādas vielas policija var atrast.

Līdz šim gan neesot fiksēta narkotisko vielu klātbūtne festivālā.

Arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša norādīja, ka festivāla pirmā diena aizvadīta mierīgi, slimnīcā bija jānogādā vienu cilvēku – 17 gadus vecu jaunieti, kura bija alkohola apreibumā.

Pasākuma laikā mediķi kā ierasts sniedza palīdzību apmeklētājiem, kas guvuši sīkas traumas, nobrāzumus, sasitumus vai kuriem bija galvassāpes

Šīs nedēļas nogalē Salacgrīvā notiek mūzikas un mākslas festivāls “Positivus”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+