Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
5. marts, 2014
Drukāt

Pirmā sarakstu EP vēlēšanām iesniedz partija “Suverenitāte” (2)

LETALETA

Pirmā kandidātu sarakstu Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām šodien iesniegusi partija “Suverenitāte”. Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) sarakstu ir pieņēmusi, informēja CVK Informācijas nodaļas vadītāja Kristīne Bērziņa.

Ar pirmo numuru no šīs partijas saraksta EP vēlēšanās kandidēs Pāvels Sidorovs, un sarakstā būs arī Edvīns Puķe, Guntra Vīksna, Aivars Silinieks, Dainis Grabovskis, Normunds Ozoliņš, Kristine Ševeļova un Lita Sproģe.

Tāpat vēlēšanās no “Suverenitātes” kandidēs Valērijs Evdokimovs, Irina Vlasova, Aigars Zariņš, Dmitrijs Dēliņš, Zane Vēciņa, Jevgēnijs Šuļga, Aidins Askerovs un Raimonds Lejnieks-Puķe.

Partijas programmā norādīts, ka Latvijas suverenitāte ir vienīgais ceļš uz labklājību, un politiķi iestājas par Latvijas Republikas atjaunošanu, par savu, nacionālo, ekonomisko, kultūras politiku un militāro neitralitāti.

Politiskais spēks ir par Latvijas suverēnām tiesībām noteikt valsts iekšējos noteikumus, nodokļus, ražošanas kvotas, kultūras, ģimenes, morāles un iekšējā patēriņa produktu kvalitātes standartus.

Kā ziņots, šodien ir sākusies sarakstu pieņemšana EP vēlēšanām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Suverenitāte tālredzīga nevienā no saviem dokumentiem nepiemin valsts valodu. Toties piedāvā vispirms mūs atbrīvot no visiem draugiem -ES, Nato. Pēc tam vienmēr parādās citi “draugi”.

  2. Scešņiku un kremļa partijas kārtējais satelītveidojums….

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+